Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség! Mit tegyek, ha nem...

Segítség! Mit tegyek, ha nem engedik?

Figyelt kérdés
Anyut nemrég megkérdeztem, hogy leepilálhatom-e a lábam. Azonnali "nem" választ kaptam. Nem nyugodtam, nekiestem a lábamnak a borotvával. Amikor észrevette, lekevert egy hatalmas pofont. Most mit tegyek, mert a suliban meg csúfolnak. :'( L/15
2010. febr. 22. 17:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Szegénykém...Nem tudom mennyire szigorú anyukád,esetleg megpróbálnám vele egy nyugodt pillanatában megbeszélni,hogy neked ez fontos..Ha nem megy,akkor meg szerintem vagy megszoksz,vagy megszöksz..Egy idő után ha folmatosan ellenkezel,és leszeded magadnak,nem fog tudni mit tenni!Csak addig bírnod kell pár pofont:/
2010. febr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%
Semmiképp ne borotváld, megerősödik a ször és majd 2 naponta borotválhatod! Inkább beszéld meg anyuddal hogy mit szól a szörtelenítő krémhez? az nekem bevált :)
2010. febr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
hat ez kegyetlenul durva!!!amugy jol tetted,h nekiestel borotvaval,bar en inkabb a gyantat ajanlottam volna vagy az epilatort foleg elso borotvalasnal!de miert pofozott meg??mondtad,h csufolnak??
2010. febr. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%

elég ódivatu anyud lehet! xD :(

mond neki h muszály mert ezt nem birod és a többiek csufolnak és nagyon fontos neked!!

nem tok mit mondani! :(

15/L

2010. febr. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
anyukád echte naturall ? .. mert ha igen, akkor úgy nehéz lesz.. de ha nagyon ellenzi és nincs mit tenni .. akkor majd titokban .. nyárra nem kell a bunda :)
2010. febr. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hát anyu nagyon ódivatú sajnos. Ez igaz. :( De lehet, hogy veszek majd egy epilátort, és titokban fogom használni. :( Ha összejön annyi pénzem.
2010. febr. 22. 17:24
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
SZtem ugyse fogja megengedni, de leülhetsz vele megbeszélni, de ha igyse engedi és te mégis leszeretnéd akkor szerintem zárkozz be a fürdőszobáb aés akkor. AMikor már leborotváltad úgyse tud mit tenni. Kérdezd meg tőle hogy ez mért baj? És ha ő is csinálja akkor neked mért nem szabad..? Te is lány vagy!
2010. febr. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

tényleg beszélj vele!!amúgy az ázsiában lehet kapni hideg gyantát, amit mikróban kell melegíteni, tök olcsó, nekem nagyon bejött!!!maga a gyanta kb 300-400, ami több alkalomra is jó, a lehúzó csíkok kb 300, de abban is van vagy 40, db, ami szintén sok alkalomra jó!

sok sikert:)

2010. febr. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem anyukádat komolyan mondom. Szomorú hogy nem engedi meg. :S
2010. febr. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%

De hallod 15 évesen nem enged meg???

aztaa!! én nekem ha ilyen anyém lenne kii is tagadnám!!!

de most komolyan!! xD

am sorry! :( :(

15/L

2010. febr. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!