Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem megengedett az...

Miért nem megengedett az iskolánkban az "extrémebb"hajviselet? Nálatok se engedik?

Figyelt kérdés

Mi iskolánkban nem egy gyereknek kellett levágnia a szembe lógó haját pl. Nekem hosszú hajam van és a rasztán gondolkoztam, ami kb hátközépig érne..Ezt tolerálnák?Vagy hogy lehetne nem feltűnőn hordani, amikor igazgatóhelyettessel van óránk?:\\\\\\\\\\\\\\\'D

17/f


2009. szept. 3. 15:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
21%
Mert az iskola a tanulásról szól, nem a magamutogatásról. Kibontakozni lehet szerény körülmények között és ráértek 18 éves korotok után, mert egyetemen, fősulin les.zarják.
2009. szept. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%

hát akkor elég szigorúak.Az én sutyómban minden 2.ember rocker,emos..-_-,vagy rastás...:D alig van normális ember.Én mondjuk egyik stílust sem képviselem,de én sem vagyok egyszerű.:D sztem csináltasd meg..én biztos belevágnék a helyedbe,senkinek semmi köze ahhoz,h mit csinálsz magaddal,főleg 17 évesen.(max a szüleidnek,de fiúknak azért annyira nem szoktak parancsolni,vagy tévedek?:D)

17/L

2009. szept. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Sexylady ***** válasza:
92%
egyetemen, vagy fősulin? áh... akkor már nem is lesz idő Élni. ha összegumizod, akkor nem annyira feltűnő, ha mondják h vágasd le, akkor mond h nem két forint volt, ha kifizetik, plusz kárpótlás azért az időért amit a hajad növesztésével töltöttél, akkor oké XD sztem ilyen érvekkel nem szállnak vitába :D jah + a raszta nem is zavar a tanulásban, nem lóg a szemedbe, látsz...
2009. szept. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is rasztát szeretnék és az én sulimban van már raszta, nincs belőle probléma. Esetleg megkérdezhetem hogy hogy most hány centi a hajad, ha rasztázás utánn is hátközépig érő lenne, mert ha jól hallottam sokat veszít a hosszából a folyamat során. kíváncsi vagyok hogy nekem meddíg kéne növeszteni :)
2009. szept. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
18%
Jaj! Én is oda járok, ahova te, nekem bokáig érő rózsaszín-lila csíkos hajam van bal oldalt, jobb oldalt le van borotválva. Az az idióta igazgatóhelyettes észre se vette!
2009. szept. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Én a városom egyik legkeményebb reál középsulijába járok és minden második srácnak derékig érő haja van,meg bakancsban járnak,szóval ilyen vérrockerek:D Néhány lány van,de ők is festik a hajukat,piercingjük van,tetoválásuk,szóval nálunk amilyen sokat kell tanulni,olyan laza a fegyelem ilyen téren.


Én most azt tervezgetem hogy valami extrémebb hajat vágatok (igencsak kacsingatok a punkok felé).


Sok sikert a rasztacsináltatáshoz!15/L

2009. szept. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
61%
Elég undorító a raszta. De ha neked tetszik.. Én biztos megbánnám. Amúgy a tanárok, ha nem is teremtenek le érte, beszólásokat azért kapni fogsz tőlük.
2009. szept. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
nálunk lehet... van rózsaszín, zöld, raszta hajú csaj is... nekem is színes a hajam =) bár a miénk művészeti suli. xd ott bevett dolog kb az ilyen. nomeg a piercingek... :'D
2009. szept. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%

én tuti megcsinálnám a hajam olyanra amilyenre akarom:D

én most kezdtem a középsulit,1.nap mondta of. h a lányoknak nem lehet kirivóan öltözni.Erre 2. nap az osztályból többen mentünk igen igen csinosan.De ez van,eddig sportos voltam,nyáron viszont megtetszett a nőies stílus és mostmár inkább úgy öltözök.Többen voltak magassarkúban,kivágott felsőben vagy épp miniszoknyában.Én speciel térdnaci+fehér(mintás) ujjatlan+kék boleró+piros öv+fehér papucs és a kiegészítők pedig bizsuk voltak.Szeretem ha színes az összeállítás:D


Figyelj,a Te hajad,ne a tanár döntse el,hogy milyen legyen.Ha szeretnéd és a szüleid megengedik csináltasd meg a rasztát.Ha szól egy tanár mond meg neki,hogy a Te hajad és neked így tetszik.Persze csak normálisan,nem bunkó stílusban:D

14/L

2009. szept. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

ja és nálunk csak szolid smink és hajszín lehet.Erre láttam olyan csaj akinek hidrogén-szőke,kék és fekete a haja meg olyanokat akik fél centis vastag fekete sminkben járnak szóval erről ennyit.

utolsó voltam.

2009. szept. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!