Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem megengedett az...

Miért nem megengedett az iskolánkban az "extrémebb"hajviselet? Nálatok se engedik?

Figyelt kérdés

Mi iskolánkban nem egy gyereknek kellett levágnia a szembe lógó haját pl. Nekem hosszú hajam van és a rasztán gondolkoztam, ami kb hátközépig érne..Ezt tolerálnák?Vagy hogy lehetne nem feltűnőn hordani, amikor igazgatóhelyettessel van óránk?:\\\\\\\\\\\\\\\'D

17/f


2009. szept. 3. 15:02
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

16:46-os köszi, biztos nem egy suliba járunk, de azért az ironiát levágtam az értelmes válaszodból:)

Egyébként most fogom tölteni a 18-at és az egy dolog, hogy iskolába tanulni járunk, de attól nem érezhetem jól magam a bőrömbe?

2009. szept. 3. 19:10
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj nincs olyan szabály hogy az igazgató vagy a tanár bármit is tehet ellened ha nem tetszel neki. Nekem 13 évesen kék hajam volt, hazaküldtek, beírtak, nem tudom miket kaptam még, de nem volt joguk hozzá és én ezt jól tudtam. Na a lényeg hogy a végén a tanárt rúgták ki hogy lerontotta a magatartás jegyem emiatt, stb. Szóval semmi közük hozzá hogy nézel ki. Ha hosszú raszta hajat akarsz hát csináltass. Ha nem tetszik sem vágathatják le... nincs joguk hozzá.
2009. szept. 4. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, miért nem engedik. szerencsére a mi iskolánk nyitott meg toleráns, volt már több lánynak zöld haja is pl, és nem szóltak semmit. az öltözködésbe se szólnak bele, meg semmibe, maximum egy-egy tanár kritizál, de nincs megtiltva.
2009. dec. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Én művészeti osztályban vagyok, úgyhogy képzelheted hogy nézünk ki :D Nálunk van a legtöbb rasztás egy osztályban, van punk, goth, plázap*csa, metálos, buddhista, deszkás, stb... amikor bekerültem a suliba, anyám kérdezte az egyik tanárt hogy nem lesz-e gond abból hogy mindig feketében járok, de azt mondta hogy egyáltalán nem baj :) Mindenkinek van egyénisége (jobb esetben), mert ahogy az Antifaces is mondta, a világ attól színes, hogy nem fekete-fehér. :)
2009. dec. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
hát nekünk általánosba nem engedtek semmit, most vagyok 9.-es itt már mindent lehet,nem szólnak bele.De am is szerintem amíg jól tanulsz+ nem csinálsz olyan dolgokat addig nem szólnak
2009. dec. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszi, bár nem vagyok raszta, mert metálos vagyok és msot ünnepeltem a 4. évet , hogy feketén kivül nem vettem fel semmi mást még a zoknim is az.. furcsán néznek rám, mivel azóta már betöltöttem a 18-at és hogy megkéne komolyodnom és amióta ide járok már a feketével is szivatnak, ezért nem tudom, hogy bemerjem-e vállalni a hajat vagy sem..
2009. dec. 5. 22:11
 17/19 anonim ***** válasza:
Az már régen baj ha másoknak akarsz megfelelni. Akkor legyél "hétköznapi". Abba senki nem köt bele.
2009. dec. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Tavaj nagyon rám voltak szállva a tanárok, rohadt extrém hajam volt (a színe nem, csak a fazona), mindig feketében jártam plusz bakancsban. Idén színesedek, leszarom, hogy tavaj megtiltották a bakancsot, viselem, és a hajam is lila-rózzaszín. Nem szólhatnak be. Bár egy éve még ki akartak rúgni:D De nem tehették volna meg, hogy kirúgnak a ruhám meg a hajam miatt.
2009. dec. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy megakarok másnak felelni? Azért mert ha megcsinálom a rasztát, nem akarom, hogy lekelljen vágatnom a hajamat, amit 4-5 évig növesztettem?
2009. dec. 6. 10:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!