Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S Nem szeretem a hajam...

S. O. S Nem szeretem a hajam igy ahogy van de a szüleim nem engedik hogy levágja a fodrász mert nekik igy tetszik!? (LENN)

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy én nekem nagyon nem tetszik a hajam nagyon hosszu (derekamig ér) de én le szeretném vágatni KICSIT kisebbre volt már levágva a hajam régebben (egykicsit vágtak belöle) de visszanőtt. az az igazság hogy nagyon szép de nekem nem tetszik nemtudok vele mitkezdeni vasalgatni meg folyton göndöríteni,felkötve meg borzalmas mert a kicsi babahaj a homolokomnál.. :@ Probaltam rávenni öket de semmi,mindig mondják h de ez igy szép meg stb én meg nem szeretem igy!!! :*(

(megvan tépettve (kicsit) meg van frufrum.. Amint szóba hozom hogy nekem igy nem tetszik meg h unom stb stb mindig vita van belöle mert én meg en nem tudom elfogadni hogy hogy hogy lehetnek ilyenek,azt mondják h megfogom bánni meg stb pedig nem fogom az tuti..

Segitsetek!!!

:(


2011. jan. 2. 20:24
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
vasalgatni meg folyton göndöríteni nem fogom mert nincs hozzám energiám mindennap!!* :(
2011. jan. 2. 20:26
 2/16 anonim ***** válasza:
59%

Igazuk van...én is rövid hajat akartam, mert nem tudtam mit kezdeni a derekamig érővel... anyám sem engedte...de aztán a végén elmentem a fodrászhoz és levágta....azóta megbántam....és rájöttem, hogy igazuk volt....és ha felkötve nem jó a hajad, akkor röviden sem fog jobban állni...azóta növesztem visza a hajam...inkább legyen hosszu és maradjon leengedve mint rövid és rohadt ronda...a röviddel egyébként amúgy em lehet mit kezdeni :S

sajnos

2011. jan. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Menj el fodrászhoz a szüleid tudta nélkül. Először ne vágatt többet 10-15 centinél, mert ha rájössz, h nem kellett volna, akkor még mindig rövidebb idő, h megnőjön, mintha rövidre vágatod.
2011. jan. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
12%

szerintem igazuk van a szüleidnek..

nekem még a tiednél is hosszabb hajam volt, és levágatta, vállig érőre..

és nagyon megbántam. Hidd el nm éri meg. Inkább konytyold fel vagy valami de ne vádasd le!

2011. jan. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

atyaég!

én nem konytyolom fel az biztos nem vagyok én öregasszony!

ha nem avval van gond ha felköm h csunyán nézni ki! hanem a baba haj a homlokomnáál! (kivanriva)

ilyen válaszokat... semmit nem segítettek! csak ujjabb bizonygatások h megfogod bánni stbstbstb

omg

2011. jan. 2. 21:37
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha nagyon zavar téged, suli után menj el a zsebpénzeddel a fodrászhoz, aztán tempó... az ilyen szülőket nem fogod tudni meggyőzni, mert egyszerűen nem érdekli őket, hogy te hogy éreznéd jobban magad... (én már csak tudom, alsóban folyton gombafrizurám volt, mert júúúúj, az asztmásoknak sokkal jobb, mert nem áll bele a virágpor meg hogy milyen praktikus, közben UTÁLTAM, mert nekem a hosszú haj tetszett mindig is... aztán lehetett hosszú hajam, de mindig lófarokba gumizva kellett hordanom, ami katasztrófa volt, mert megtört a hajam, és sztem kben is fiús arcom van, amit azzal lehetett és lehet is lágyítani, ha vmi keretezi az arcom... én egyszer végül is a sarkamra álltam, és nem engedtem meg, hogy hozzáérjenek a hajamhoz, és kiengedve mentem el... azóta nem szólnak bele... figyi, ha a fodrász egyszer levágja, visszacsinálni nem lehet, akkor mát "te nyertél" ebben a vitában, mert visszacsinálni ők nem tudják...)
2011. jan. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
az lehet,de nem vagyok ennyire görény mint eggyesek voltak!
2011. jan. 2. 22:48
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Figyu? Tulajdonképp Te milyen segítséget vársz? Győzzük meg helyetted aszüleidet, mert eddig mindenkit csak oltogattál, meg legörényeztél...ha utálod a hajad, de a szüleid nem engedik levágatni az a legegyszerűbb, ha egyedül intézed el. Ha meg kell a hosszú haj, akkor nézz utána, hogy lehet változatosan hordani. Mert lehet. A babahajra pedig van egy jó megoldás, hajlakk, meg zselé. De erre biztos az lesz a kifogásod, h ki kell mosni a hajadból...
2011. jan. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
sose érdekelt a szüleim mit engednem meg meg mit nem!!a te hajad,menj és vágasd le amilyenre szeretnéd,nem kell róla tudniuk,majd úgy is beletörődnek,ha meg nem akkor kapják be!!:)én mindig azt mondom h mindenkinek olyan legyen a haja ami neki tetszik!!ne félj,ettől ha meg mégis meg bánnád,amit nem hiszek,akkor meg úgyis visszanő!!
2011. jan. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Hát, volt egy osztálytársam hasonló problémával, de nála szerencsére csak az apja volt ilyen begyöpösödött. Ők úgy csinálták, h anyukával szövetkezve elmentek fodrászhoz, vágtak belőle vmennyit, és a lány egy darabig úgy hordta a haját, mikor az apja a közelben volt, h ne látszódjon a hossza kb ilyesmik voltak, sztem ez nem öreglányos: [link]

Na, ezt te is megcsinálhatnád, csak együl mész fodrászhoz..

2011. jan. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!