Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 30 éves vagyok, fodrász, két...

30 éves vagyok, fodrász, két kislányom van, nem szeretem a szakmám, nagyon beleuntam, mihez kezdhetek érettségi nélkül?

Figyelt kérdés
Van ötletetek? Érettségit, nem szeretném letenni, nem érdekel amit ott tanítanak!Jó lenne tapasztalatokat olvasni!
2010. júl. 5. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A mai világban és gazdasági helyzetben már az is nagy szám, ha valakinek érettségi nélkül van stabil (azaz nemcsak "idény") munkahelye. Két gyerek mellett csak akkor válts, ha nagyon biztos vagy a dolgodban!


Amúgy főleg a szépségiparban vannak számodra lehetőségek: műkörmös, kozmetikus. Kicsit kellemetlenebb munkák, de szintén szóba jöhet a takarítás, betanított munkás, egyes helyeken eladó stb.

2010. júl. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeretsz sütni/főzni? Cukrász, szakács?
2010. júl. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Manapság szinte mindenhez kell érettségi, szerencsés vagy, hogy anélkül is van munkád. Mi az, hogy nem érdekel, amit tanítanak? Az érettségi anyaga hozzátartozik az általános műveltséghez, az a minimum, hogy ezeket az ismereteket elsajátítsd...
2010. júl. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg még virágkötő vagy felszolgáló.
2010. júl. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy óvodai dajka...
2010. júl. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb OKJ-s képzéshez is érettségi az alapkövetelmény, szóval nem hiszem, hogy ha elmész onnan, érettségi nélkül bármire is mész.
2010. júl. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Tesóm most végzett műszaki eladóként,de sehova nem akarják felvenni,mert nincs érettségije...
2010. júl. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Műkörmös, manikűrös, kozmetikus, masszőr. Próbálj meg egy ilyesmi tanfolyamot elvégezni, és akkor kibővíthetnéd a szolgáltatási körödet. Ha elvégeznéd pl. a masszőrtanfolyamot, akkor hívnának házhoz is, ami nem olyan unalmas.
2010. júl. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!