Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fodrász szakmát lehet tanulni...

Fodrász szakmát lehet tanulni levelezős vagy esti tanfolyamon és érettségi szükséges hozzá ha már van egy OKJ-s szakmám?

Figyelt kérdés
Azt tudom,hogy a második szakmáért fizetni kell,viszont érettségim az nincs,csak nem tudom,hogy a fodrász szakmához kell-e az érettségi mármint a tanfolyamhoz szükséges-e és gyakorlati helyet biztositanak vagy ez hogy történik egy levelezös vagy egy esti iskolában,suli melett fodrászként kell dolgoznom?
2009. nov. 10. 23:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, a fodrász sulihoz nem kell érettségi, de a kozmetikushoz igen. A gyakorlati helyeket általában mindenkinek magának kell intézni, hacsak nem sikerül egy extra jól szervezett sulit találnod. Régebben estin volt ilyen suli, egy ismerősöm húga járt így, de nem tudom, hogy létezik-e még. Ő nem fodrászként dolgozott, de volt kötelező óraszám gyakorlatra, ami viszonylag sok volt, mert emlékszem, hogy nehezen tudta megszervezni.
2009. nov. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi:)
2009. nov. 15. 18:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!