Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek ha nem engedik?...

Mit tegyek ha nem engedik? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
14 vagyok és anyukám nem akkarja,hogy még szőrtelenítsem a lábam. de viszont engem nagyon zavar mit tegyek, vagy hogyan győzzem meg mit mondjak neki, hogy megengedje?
2011. jún. 12. 14:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Fürdéskor borotváld, akkor nem látja. Mondd, hogy csúfolnak miatta és nem veszel fel rövid cuccokat emiatt.
2011. jún. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Szerencsére már túl vagyok rajta, addig cseszegettem amig nem írt egy bőrgyógyásznak és meg kérdezte, hogy mit javasol. de azt mondta, hogy nyugottan szörtelenítsem de csak epillátorral
2011. jún. 13. 15:01
 13/13 anonim ***** válasza:

Én meg sem kérdezem...16 vagyok de az én anyum nem az hogy nem engedi, de undorodik tőle.

csak csináld...mit tud csinálni?

2011. jún. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!