Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim miért nem engedik?...

Szüleim miért nem engedik? (bövebben lent)

Figyelt kérdés

A szüleim nem engyedik a régi mobilok gyüjtését,mert hogy szerintük hülyeség. Zsebpénzt nem kapok. Nyári munkához fiatal vagyok,pénzem nincsen, ezen kivül a retroautok sorozatot gyüjtöm még de azt nem tartják hülyeségnek.

Probáltam már lemondani rola de akkor is hogy ők ellenzik.

Multkor az utolso erre szánt pénzemböl megvett telefonomat tisztogattam, erre odajött az apám és rákezdte: ugye tudod hogy ezeknek a veszélyes hulladékoknak semmi értékük. csak pénzkidobás?

Mit tegyek?


2010. júl. 30. 17:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Tényleg nincs semmi értelme, csak pénzkidobás.
2010. júl. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szülők ilyenek. Szobámba volt 10 cserép virág és Apukám avval basztatott, hogy mert ez itt esőerdő már meg kiskert, dzsungel. Monjuk az én szüleimnek SEMMI nem tetszett, de egy idő után tojtam bele és nem mutattam meg nekik SEMMIT! Aztán leszoktak róla.
2010. júl. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Elsö, neked annak tünik de nem az ha müködik késöbb jo pénzért el lehet adni- Vagy majd mutogatom a fiamnak v. lányomnak amikor én gyerek voltam már ezek akkor is öregek voltak.

Második te erre hogy szereztél pénzt?

2010. júl. 30. 17:57
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

Hadd gyűjtse a gyerek amit akar!

Inkább, mint, hogy cigire piára, vagy drogra költené.

Bár ha zsebpénzt nem adnak, akkor ez így elég nehéz.

Bár az öreg telefonok filléres dolgok.

Én vinnék egyet-egyet ha látnék valahol, hadd örüljön a gyerek. :)

2010. júl. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Apám mobilboltos haverja multkor csusztatott egy ericsson gh688at de hegyibeszéddel kaptam meg hogy ha nem ingyen lett volna tuti elfelejthetném.

Harmadik: Te egy jó szülö lennél.

2010. júl. 30. 18:02
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Végülis minden gyűjtés feleslges pénz kidobás, de ha ez boldoggá teszi az embert, akkor tegye.

Nekem is vannak kütyük, amiért apám azt mondja, hogy felesleges, ez van. Próbálj saját pénzen venni, gyűjteni, dolgozni, hátha akkor békén hagynak.

2010. júl. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nag
2010. júl. 30. 18:15
 8/13 A kérdező kommentje:

Nagymamámtol kaptam 3000ret abbol vattem egyet de nem hagynak békén ja ha meglátják hogy egy régi telo rajza az asztalon van akkor jön a hegyibeszéd. De multkor apám nekiállt fogdosni az egyik régi ericssonomat.

Az elözö nag szövegüért bocsi

2010. júl. 30. 18:17
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Valóban veszélyes hulladék és csak pénzkidobás. A szüleidnek igaza van!
2010. júl. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ellentétben veled!!!!
2010. júl. 31. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!