Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem engedik. Mit tegyek?...

Nem engedik. Mit tegyek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Kaptam egy hónappal ezelőtt egy kiskutyát. Most 3 hónapos és a kertben van. Anyáék nem engedik h bent legyen a szobámba, pedig én annyira szeretném, mert néha unatkozik(van játéka). Amúgy a szüleim is megzabálják, sőt mondták is h úgy bevinnék a házba ezt a kiskutyát, de amúgy ha rákérdezek azt mondják h kutya nem való a házba! Most mit tegyek??
2010. máj. 4. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Van egy ötletem:

Mnej ki hozzá játszani.

2010. máj. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
először próbáld rábeszélni őket, hogy legalább a hallba, vagy nappaliig bemehessen a kutya. mondjuk mikor esős idő lesz, talán nekik is megesik a szívük rajta. ha már egy kicsit beengedik, később lehet tovább próbálkozni..:)
2010. máj. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A kutyának nem lesz semmi baja ha kint van. Ja persze neked sokkal egyszerűbb lenne de hűt aki kutyát akar az vállalja az áldozatot is. Én minden szabadidőmet kint töltöttem a kutyáva még télen is. Ha bent van akkor sem foglalkozhatnál vele mindig meg kell tanulnia egyedül lenni meg játszani.
2010. máj. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudsz semmit se tenni ez ellen. A szülők nem úgy nevelkedtek mint mi...Az a bajuk, hogy össze kakilna meg pisilne mindent ja meg, hogy hullik a szőre! Nekem sikerült rávenni őket elkezdtem tanulni megkaptam a kiskutyust ő 2 hónapos még nem szobatiszta de azért ugyan úgy szeretik! ( Meg rövid szőrű )
2010. máj. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
utolsónak: a rövid szőrű még rosszabb... :oP (tapasztalat) semmiből nem tudod kiszedni rendesen a szőrét.
2010. máj. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
NE ülj be a szobában, és várd, hogy majd ő eljátszik magában, miközben te gépezel. Nem halsz bele egy kis friss levegőbe és D-vitaminba.
2010. máj. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

értem köszi:)

utolsónak: NEM ülök bent a szobába folyamatosan!!! Nagyon sokszor kint vagyok vele, csak nem akarjuk elkapatni....ennyi-.- :D

2010. máj. 6. 17:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!