Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék eltünni a volt...

Szeretnék eltünni a volt férjem elől a folytonos zaklatásai miatt.Mit tanàlcsoltok?

Figyelt kérdés
2éve elváltam mert màr szinte őrületbe kergetett a féltékenységi rohamai miatt. Nem lehettek barátaim,nem beszélgethettem senkivel,totál bezárva akart tartani. Szóval elváltam,de azóta is zaklat,már feljelentést is tettem,de semmit sem ér mert az ismerőseivel is folyton ellenőriztet. Szóval besokalltam.Arra gondoltam,hogy kimegyek inkább külföldre és mèg a nevemet is megváltoztatom.Nem tartanám még az ismerőseimmel sem a kapcsolatot. Csak,hogy neki elég jó kapcsolatai vannak. Arra lennék kíváncsi,hogy mekkora esèlye van,hogy így is megtaláljon? Mire kéne oda figyeljek,hogy soha,semmilyen körülmények között se találjon meg?
2020. máj. 20. 14:14
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
0%

Sőt, fordítsd ellene a saját fegyverét.

Az a legjobb.

2020. máj. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
21%

Bejelentheti hogy eltűntél, és ha bármilyen határnál ellenőriznek neki ezt jelenthetik. Saját tapasztalat.


Szóval, szerintem előbb menj a rendőrségre és mondd el mire és miért készülsz. Vagy az Ökumenikus Segélyszervezethez is fordulhatsz.

Én a helyedbe minden ismerősömmel megszakítanám a kapcsolatot. A facebookod ne privátba állítsd hanem függeszd fel és csinálj egy másikat másik névvel képpel! Új telefont vennék mivel azt is le lehet ellenőrizni IMEI szám alapján ha pl.be van kapcsolva a GPS.

Nem tudom meddig ér el a keze

2020. máj. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
74%
Igazán kifejthetnéd, hogy a válás után 2 évvel mivel zaklat, itt mindenki fel van háborodva, de egy mondat sem hangzott el tőled, hogy mit csinál!
2020. máj. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
74%
A 28-as és a 30-as nem jó ötlet, ez nem fejben dől el, mert a pasi viselkedése kívül esik a kérdezőn, nem az ő akaratától függ, mit csinál ez az alak. Nem, nem szabad a játékába se belemenni és félrevezetni máshol készült képekkel, egyszerűen meg kell vele szüntetni minden kapcsolatot, az összes ismerősével, legyen az akármilyen kedves, és igen, azonnal inaktiválni a facebook fiókot! Tényleg nem rossz ötlet az sem, hogy valamilyen egyesülethez fordulni (NANE, Ökumenikusok, stb.), ők biztos okosabbakat mondanak a továbbiakban, mint itt mi, laikusok.
2020. máj. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
22%

Butaság, hogy országon belül más városba mész. Párom se szó se beszéd lelépett. Debrecenben éltünk, 2évvel később ismerősök látták Pápán, aztán Mezőlakon. Megyeszinten meg nem olyan megtalálni valakit.

Hagyd el az országot!

2020. máj. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
100%

Tudnal valami infot adni arrol, mivel fenyeget? Mert nem mindegy, hogy testi sertessel, vagy azzal hogy lejarat mindenki elott, kirugat munkadbol, stb, mindegyikre mas megoldasra van szukseg.

Ami fontos:

- semmilyen kozossegi median ne legyel jelen

- telefonszam/email csere (ezeket csak a legjozelebbi embereknek add meg)

- keruld a tavoli ismerosokkel valo kapcsolat tartast, koncentralj most egy ideog csak a legszorosabb es leheto legkevesebb emberre akikben 10000%-ig megbizol, peldaul edesanyad (ha vele jo kapcsolatot apolsz), ne most akarj baratokat stb

- pszihologus!!! Illetve egyeb szervek ahogy feljebb is irtak, oriasi lelki tamogatast nyujthatnak

- ha lehetseges, koltozz el onnan ahonnan elsz most (nem kell kulfoldre)

2020. máj. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
100%
Mivel fenyeget? Mit tett veled? Lelkileg vagy fizikailag is bántott?
2020. máj. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%

Fú hát feláll a szőr a karomon ettől a sztoritól, és nagyon is el tudom képzelni, hogy ilyen a volt férjed. Nekem kettő ilyen zaklató is kijutott az életemben.

Az egyik négy év kapcsolat után még két évig követett az utcán, és telefonon zaklatott. Egyszer berántott egy kapualjba és felpofozott, bár igaz, hogy akkor már annyira ki voltam borulva hogy provokáltam, de akkor sem mentség ez az ütlegelésre. Sajnos ő rendőr volt, emiatt 22 éven keresztül nem mertem bejelentkezni az új lakcímemre.

A másik idióta pedig egy (!) randi után hívogatott minden nap. Ugyanazt mondta el, mint egy gép, hogy szeretne újra találkozni velem. Volt hogy átadtam a telefont férfikollégámnak, hogy rázza le, de nagyon kitartó volt. Az volt a szerencse hogy ez nem tudta, hogy hol lakom. A számcsere volt a megoldás.

A te esetedben is tényleg a számcsere, a név- és lakhelyváltoztatás lesz a megoldás, bár nem említetted, hogy milyen szinten vagy ellenőrizhető az ismerősei által.

2020. máj. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz arra is hogy nehogy az ismerőseiden keresztül fenyegessen vagy ne adj Isten őket is bántsa.
2020. máj. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
5%
Esetleg külföldre költözés mellett az arcplasztika is megoldás.
2020. máj. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!