Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék eltünni a volt...

Szeretnék eltünni a volt férjem elől a folytonos zaklatásai miatt.Mit tanàlcsoltok?

Figyelt kérdés
2éve elváltam mert màr szinte őrületbe kergetett a féltékenységi rohamai miatt. Nem lehettek barátaim,nem beszélgethettem senkivel,totál bezárva akart tartani. Szóval elváltam,de azóta is zaklat,már feljelentést is tettem,de semmit sem ér mert az ismerőseivel is folyton ellenőriztet. Szóval besokalltam.Arra gondoltam,hogy kimegyek inkább külföldre és mèg a nevemet is megváltoztatom.Nem tartanám még az ismerőseimmel sem a kapcsolatot. Csak,hogy neki elég jó kapcsolatai vannak. Arra lennék kíváncsi,hogy mekkora esèlye van,hogy így is megtaláljon? Mire kéne oda figyeljek,hogy soha,semmilyen körülmények között se találjon meg?
2020. máj. 20. 14:14
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekeitek vannak?
2020. máj. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%

Elköltözöl akár az országon belül és nem adod meg senkinek a címedet.

Az exed nem tud csak úgy megtalálni, csak akkor, ha valaki megmondja neki, hol vagy.

2020. máj. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Nincsenek gyerekeink
2020. máj. 20. 14:23
 4/44 anonim ***** válasza:
84%

Ha zaklat, simán feljelentheted.

De ahogy írják, költözz el, és csak azoknak add meg a címed, akiben megbízol!

2020. máj. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%
Csak ugy tudsz eltünni,ha minden ismerõssel megszakitod a kapcsolatot.Viszont ez jó lesz neked?
2020. máj. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a facebookon se módosísd a címed, mert megtalál/tíltsd le.
2020. máj. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Az a gond,hogy elég jó kapcsolatai vannak,akiknek messzire elér a kezük. Attól félek,hogy ki tudja nyomoztatni,hova költöztem
2020. máj. 20. 14:25
 8/44 anonim ***** válasza:
95%
Feljelented a bizonyitekokkal a zsarukhoz együtt a figyelőjét és felnyomod .El mész tvhez segitő csoportokhoz stb . Másik megyékbe jelented ha van kapcsolata ha nem hazudott , lehet katona bárki ....
2020. máj. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
89%

Szam valtas

Fb minden kozossegi oldal legszigorubb privatra, ne ossz meg semmit sem

Mindenhol tiltsd

2020. máj. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
A facebookom egy időre mégis szüntetném
2020. máj. 20. 14:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!