Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék eltünni a volt...

Szeretnék eltünni a volt férjem elől a folytonos zaklatásai miatt.Mit tanàlcsoltok?

Figyelt kérdés
2éve elváltam mert màr szinte őrületbe kergetett a féltékenységi rohamai miatt. Nem lehettek barátaim,nem beszélgethettem senkivel,totál bezárva akart tartani. Szóval elváltam,de azóta is zaklat,már feljelentést is tettem,de semmit sem ér mert az ismerőseivel is folyton ellenőriztet. Szóval besokalltam.Arra gondoltam,hogy kimegyek inkább külföldre és mèg a nevemet is megváltoztatom.Nem tartanám még az ismerőseimmel sem a kapcsolatot. Csak,hogy neki elég jó kapcsolatai vannak. Arra lennék kíváncsi,hogy mekkora esèlye van,hogy így is megtaláljon? Mire kéne oda figyeljek,hogy soha,semmilyen körülmények között se találjon meg?
2020. máj. 20. 14:14
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
2év alatt semmilyen kapcsolatom nem lehetett mert az összes férfit aki a közelembe került megfenyegették és most már szinte mindenki kerül mert félnek az ex férjemtől. Nem is merek ismerkedni mivel tudom,hogy úgyis elűldözne mindenkit mellőlem. Emiatt is szertnék teljesen új életet kezdeni úgy,hogy soha ne találjon meg.
2020. máj. 20. 15:28
 22/44 anonim ***** válasza:
100%
Fú basszus, elég megszállott.😱
2020. máj. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
78%

Menj külföldre és ne csinálj semmit.

Ne foglalkozz vele.

Én is így vagyok.

2020. máj. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez durva... a következő nőt sem irigylem.
2020. máj. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tényleg marad külföld és a névváltotatás. Előtte inaktiválj minden közösségi médiás profilt magadról, szakíts meg minden kapcsolatot a közös ismerőseitekkel, cserélj telefonszámot, stb. Bár nem rendelkezett kapcsolatokkal, de nekem is volt ilyen őrült exem, aki fenyegetőzött mindennel, borzasztó durva téveszméi voltak, és az volt az egészben az elképesztő, hogy tudtam, képes rá, hogy megtegyen dolgokat. Pszichológushoz kellett járnom miatta, nem mertem vele szakítani, de a közelében szó szerint rettegtem, és azt csináltam, hogy azoknak, akikben ténylegesen bízhattam (a családom, a nagyon közeli, igaz barátaim, a szakembernek, még egy régi tanáromnak is) beszéltem és szóltam az adott helyzet minden aktualitásáról, kikértem a véleményüket. Úgy éreztem, ezzel valahogy biztosítom én is magam. Egy biztos: ne maradj egyedül ezzel a problémával, mindenképp legyen valaki (de inkább több ember), akiknek tudj szólni, bármi is van!
2020. máj. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
100%

A névváltoztatás jó ötlet.

Költözz el, és tiltsd le a címedhez való hozzáférhetőséget Ügyfélkapun keresztül.

Cseréld le a telefonszámodat, és kérd, hogy ne legyen benne a szolgáltató nyilvános telefonkönyvében. A volt férj számát tedd tiltólistára.

Cseréld le az e-mail címedet.

Ne tarts kapcsolatot a közös ismerőseitekkel, és az új adataidat, elérhetőségeidet se add meg nekik.

Szüntesd meg a közösségi média fiókjaidat, vagy legalább töröld le róluk a személyes adataidat (fotók és egyéb személyes adatok).

2020. máj. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
100%
* névváltoztatás (25-ös voltam)
2020. máj. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
99%
Nem szükséges ez miatt külföldre költöznöd, csak elég nagy távolságra az exedtől. Nem lehet mindenhol ismerőse, és az is a megfélemlítés egyik eszköze ha ezzel fenyegetőzik. Nem kell a facebookodat megszüntetni csak posztolgass nyugodtan mondjuk a Debreceni virágkarneválról, meg áradozz Tiszafüredről, tegyél fel képeket a Nyíregyházi állatkertről, miközben te vígan élsz Győrben. Egy idő után elég sokba fog neki kerülni hogy hamis címek után küldözgeti az ismerőseit. Fordítsd ellene az információkat, ha annyira megszállott akkor erre rámehet a gatyája, és a barátaié is :)
2020. máj. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
67%
a számcsere nem megoldás, kérj meg ismerőst hogy kössön neked előfizetést a saját nevére, és te azt használd
2020. máj. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
70%

Ezek nem jó ötletek.

Úgyis mindig van, valakinek ismerőse. Ismerősének ismerőse, körbe megy a fenykeped, már meg is találnak.


Fejben kell lerendezned.


Hiába mész bárhová, benyalja magát az egyik ismerősödnek, elhord mindennek, és maris kapják az infót rólad.


Magasról tegyél rá.

Minél jobban menekülsz ez elől....


Hagyd a francba.

2020. máj. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!