Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Ti mit tennétek?

Szülők! Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
A lányom 15 éves lesz, és minden nap úgy jön haza hogy tiszta cigi szagú. Ráadásul már 2x is találtam nála gyújtót. Annyit tudok hogy a baráti körében sokan dohányoznak. Mit tegyek? Üljek le vele beszélgetni? Szülők! Ti mit tennétek?
2010. júl. 29. 12:55
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

Valószínüleg tényleg cigizik.

Beszélgess vele de ne támadd őt és főleg ne fenyegesd.

Én most 30 vagyok és néha cigizek.(a leggyengébbett szívom havi kb 4 doboz cigit veszek)

A középiskolában kezdtem cigizni 15 évesen.

Anyu rájött, h cigizek. Nem bántott nem fenyegetett felkínálta a választás lehetőségét, ha cigizni akarok akkor gyengébbett kell szívnom (piros multit szívtam)

Tudta ha megtiltaná annál jobban és többet szívnék.

Azt elkerülendő pedig,h bárkitől bármilyen akár füves cigit ne fogadjak el inkább megvették nekem. Na meg így tudta kontrolálni, h mennyit szívok.

2010. júl. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

Amikor anyu észrevette, hogy cigiztem,Kb. 16-17 évesen, elkapott, lefogott, és betömte a számba a fél doboz cigit. Gyakorlatilag megetette velem. De nem ezen múlt, hogy nem lettem függő.

Most 35 vagyok.

2010. júl. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok anyukádnak,gondolom mikor rájott h van barátod akkor azt a bizonyos dolgot is bele tömte a szádba?Bocs de nem hagyhattam ki.Hogy mennyi hülye szülő van,,amugy annyi elcseszett család van manapság h ne scodálkozzunka h ennyi szenvedély beteg tini van, szegény gyereknek csak a cigi meg a pia nyújt sajnos vigaaszt.
2010. júl. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

Sok marhaságot leírtak itt, de kiemelem, amivel egyetértek:


1. Ha fellépsz, hogy 'Megtiltom!' a képedbe fog röhögni

2. Ha erőszakkal 'megcigizteted', ugyanoda jutsz, és még utálni is fog

3. Elrettentő képek? 'De ósdi az anyám, basszus, mint egy rossz tanár' Haveri körben elmeséli, egy hétig lesz röhögni való téma.


Beszélgess vele, kezeld EMBERKÉNT, mondd meg, hogy Te nem örülsz ennek. Miért? Mert tönkreteheti, mert sokba kerül, mert gusztustalan. De ne papold túl. Annál rosszabb. Minél őszintébb és normálisabb vagy vele, ő is úgy lesz veled, Amint 'szülői' síkra tereled a dolgot, el is vágtad magad. Csak ésszel.

2010. júl. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudja állni a pénzéből akkor szívja. Nekem nem volt zsebpénzem így nem tudtam állni sem. Lehet, hogy durva amit valamelyik előttem szóló mondott, hogy elszívatott vele többet egymás után az Apja, de hatásosabb lehet, mint a verés. Verés értelmetlen és a zsebpénzmegvonás is. Beszélgess el vele mindenképp!

21/L

2010. júl. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Le fogok vele ülni beszélgetni.
2010. júl. 29. 15:38
 37/37 anonim ***** válasza:

Nem, kedves utánam szóló, nem tömte a számba. Nem tudta meg soha, ha barátom volt.

Ha nem lenne férjem meg egy kisfiam akár hihetné, hogy szűz vagyok. Anya - lánya kapcsolat :(

Szomorú, igaz?

2010. júl. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!