Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom elviselhetetlen, ha...

Párom elviselhetetlen, ha iszik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt, az elején még minden szép és jó volt, aztán kezdett megváltozni. Kb. egy év után kezdődtek a gondok. Régen is ivott, de akkor inkább haverokkal, sokat volt kocsmába. Most már minden nap iszik itthon, és ilyenkor mintha bekattanna. Nem lehet vele beszélni, mindenért üvölt, és veszekszik. Most a legújabb hóbortja, hogy gyereket akar, de én bevallom őszintén, így nem akarok neki gyereket szülni. Akkor jön azzal, hogy én nem is szeretem és akkor el lehet menni. Már nem egyszer haza is mentem anyukámékhoz, de aztán másnap könyörgött, meg bocsánatot kért és visszamentem. Aztán másnap újra kezdődik minden elölről. De ha meg el akarom hagyni, akkor azt mondja, hogy ő abba beleroppanna és nem élné túl, én meg nem akarom, hogy miattam legyen valami baja. Mit tehetnék? Van valaki hasonló helyzetben?

L/24


2020. máj. 11. 15:30
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
Hogy-hogy még mindig a párod?
2020. máj. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

Agresszív barom. Ezt a jövőt akarod magadnak?

Ha valami elvonóban dolgoznál, legalább fizetnének érte, hogy az emberiség alját kezelgeted.

Ne terézanyáskodj egy ilyen állattal, mert belerokkansz! Már most sem vagy teljesen magadnál, nem látod a nyilvánvalót. Épeszű embernek már hűlt helye sem lenne ott.

Összeroppan, nem éli túl? Jajjajjaj! De kár, hogy nem igaz, pedig semmit nem veszítene vele a világ! Ne aggódj, ha elhagyod, és ezúttal nem engedsz a könyörgésnek, pillanatok alatt rohadtk***rva leszel.


Mondok neked valamit.


Előbb ölne meg téged, mint saját magát.

2020. máj. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
45%

Bocs a sok valaszt nem olvastam vegig, lehet mas is ezt irja:

A parodnak van lelki problemaja, amit az ivassal szeretne megoldani, de lathatoan nem tud (semmi nem megoldhato piaval, maximum bizonyos festekek).

Valahogy meg kellene tudnod mi a problemaja, es ravenned oldja meg szakember segitsegevel (menjen el pszichologushoz/pszichiaterhez).

Ez lehet alapbol meg fog bukni. Akkor javasold, hogy kettotok miatt is aggodsz nem csak erte es menjetek egyutt parterapiara. Sajnos ez se ket alkalom...es sok penzbe is kerul.

Ha eljuttok parterapiara, de kb az 5. alkalom utan is ugy erzed valami nagyon nem oke, akkor kezdj el keszulodni a szakitasra.

Ilyen ember eseteben a szakitasra tudatosan es praktikusan keszulj. Biztos van baratnod, ki megbizhato bizalmasod, annak beszelj a parkapcsolati problemadrol es a te nem birod tovabbrol, de a felelmeidrol is. Parod korabbi viselkedeserol.

Erre azert van lehet szikseged, mert ha anyadeknal zaklatna bizony egy idore jo ha eltunsz egy baratnodnel.

Ne felj nem szoktak ongyilkosok lenni, de sokan fenyegetnek ezzel. Az en ferjem is megtette...de el meg. Nyugi.

Az ertekeid mint ekszerek, otthon tartott penz, iskolai bizonyitvanyok (vegzettseg), szuletesi anyakonyvi kivonat es hasonlok na azokat kell tudnod es anagyon szemelyes neked kedves dolgokat kimentened. Vagy legalabb legyen otthon mindig par ures doboz vagy nagyobb taska, ha ugy latod azonnal es veglegesen pakolnal es taxival elhuznal.

Elotte sajnos a parodnak is meg kell mondanod majd, hogy ugy latod nem ment el szakemberhez, ugy latod nem mukodott a parterapia (vagy rra se volt hajlando elmenni veled) ugy latod problemai vannak az ivassal es veled is es ezert te mar nem szeretnel vele egyutt maradni. Nyilvan lesz drama..ok utana szepen barmikor lelephetsz. Hayj neki kedves uzenetet, hogy tudja x ieopontig minden okes volt imadtad de vege...

2020. máj. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem miattad, maga miatt roppanna bele bármibe. Gondolj arra, milyen életed lenne, ha soha, semmi nem változna, hanem mindig így maradna? Menj, szeresd magad jobban annál, hogy elásd magad örökre!
2020. máj. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mi a helyzet? Jó ideje nem írtál!
2020. máj. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
Szia. Együtt vagy még a pároddal?
2021. febr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!