Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy kevésbé...

Mit csináljak hogy kevésbé irritáló legyen a parancsolgatasa, okoskodása?

Figyelt kérdés

Nagyszüleimmel élek, tatám az nem vérszerinti.

Folyton beleszól mindenbe, amit ő helyesnek lát azt másnak is úgy kell látnia. Ha le ülök enni azt sem lehet önállóan. A kenyér megkenésbe is bele tud kötni, vagy épp ha melegszendvicst csinálok,minden apróságba.. nem telik el úgy nap hogy ne "okoskodjon' szerencsét 10-tol 5 ig dolgozom így kevés időt vagyok otthon.

A legviccesebb az hogy már mosnom se lehet mert elromlik..... Mamának kell mosnia rám. Mert nem moshatom ki a saját ruháimat. Már teljesen ki vagyok idegileg. Nem akarok vissza szólni , vagy ezeket felhozni neki mert azt hiszi tökéletes és idős persze... Meg többször oda nyúl a pálinkas pohárért...nem akarom hogy vita legyen. De már egyre nehezebb elvislelni



2019. márc. 20. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Dolgozol, így van kereseted is ha jól sejtem. Költözz el, ha ennyire zavar a dolog. Generációs különbségek ezek, nem értik mit miért úgy csinálsz ahogy, miért nem úgy, ahogy ők megtanultak ezelőtt 60 évvel.. El sem tudnám képzelni, hogy nagyszülőkkel éljek, pedig nagyon szeretem őket, jó a viszonyunk, de akkor sem...
2019. márc. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%

Tölts neki több kupica pálinkát,hamarabb elalszik.Nem lehet senkit sem megváltoztatni idősebb korára. A nagymamádtól nem kérdezted meg,mi bántja az öregurat veled kapcsolatban? Hátha,valami piti dolog van a háttérben?

Esetleg beszélni,beszélgetni szeretne veled,de nem alakult ki köztetek,hogyan tudnátok egymással kommunikálni.

2019. márc. 21. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Én is kiborulnék, ha ennyi idősen egy felnőtt idegent is kerülgetni kellene a házamban. Akkor aztán tuti belekötnék a kenyérkenésbe is. Nyilván nem rajta múlott, hogy ott laksz.
2019. márc. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Ez az átka annak, ha másnál él az ember. Vannak dolgok akkor, amit el kell viselni
2019. márc. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

Te laksz az ő házában, kérdező, vagy a nagymamád házába költözött az újabb férj? Nagyon nem mindegy!

Ha az utóbbi, először beszélj a nagyiddal!

2019. márc. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%
Miért nem költözöl el? Én nem kötekedésből írom, de ha tényleg annyira rossz, akkor költözz el. Vagy megszoksz, vagy megszöksz.
2019. márc. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!