Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom elviselhetetlen, ha...

Párom elviselhetetlen, ha iszik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt, az elején még minden szép és jó volt, aztán kezdett megváltozni. Kb. egy év után kezdődtek a gondok. Régen is ivott, de akkor inkább haverokkal, sokat volt kocsmába. Most már minden nap iszik itthon, és ilyenkor mintha bekattanna. Nem lehet vele beszélni, mindenért üvölt, és veszekszik. Most a legújabb hóbortja, hogy gyereket akar, de én bevallom őszintén, így nem akarok neki gyereket szülni. Akkor jön azzal, hogy én nem is szeretem és akkor el lehet menni. Már nem egyszer haza is mentem anyukámékhoz, de aztán másnap könyörgött, meg bocsánatot kért és visszamentem. Aztán másnap újra kezdődik minden elölről. De ha meg el akarom hagyni, akkor azt mondja, hogy ő abba beleroppanna és nem élné túl, én meg nem akarom, hogy miattam legyen valami baja. Mit tehetnék? Van valaki hasonló helyzetben?

L/24


2020. máj. 11. 15:30
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
3%

Költözz el több időre.

Pl. mondd meg neki ha legközelebb kiabál veled, hogy oké.. megyek anyához " majd szólj" ha eldöntötted a pia vagy én vagyok a fontosabb és ne engedd ha másnap könyörög. Lássa h komolyan elhagyod ha nem teszi le a piát. Mennyit iszik h ilyen agresszív lesz?

2020. máj. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
94%
Már ma lépj le, vissza se nézz. Eszedbe ne jusson szülni neki, egy életre leszívatod magad.
2020. máj. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%

Menj haza a szüleidhez.

Ha nem lenne elviselhetetlen, akkor is szakító ok a rendszeres piálás.

Ja, és semmit nem fog csinálni magával, ha mégis, akkor az NEM a te hibád.

2020. máj. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha vele maradsz, az olyan lesz, mint egy öngyilkosság.
2020. máj. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor jön azzal, hogy én nem is szeretem és akkor el lehet menni."

Nem tudom, egyáltalán szereted-e még, vagy sajnálatból vagy-e vele. Azt hiszem, inkább a rád kényszerített bűntudat tart mellette.

Nyugodtan roppanjon, ha gondolja, az életével azt csinál, amit akar, ő felel érte. De te is a saját életedért, tehát NE szúrd el, menekúlj!

2020. máj. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel, hogy beleroppan-e? Húzz, amíg még nem késő!
2020. máj. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
14%
Napi kamu.
2020. máj. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
94%

"Akkor jön azzal, hogy én nem is szeretem és akkor el lehet menni."


Ezek alapján inkább ő nem szeret téged, ha nem képes miattad annahagyni a piálás.

Húzz el minél előbb.

2020. máj. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
"De ha meg el akarom hagyni, akkor azt mondja, hogy ő abba beleroppanna és nem élné túl" És ha te roppansz bele, az rendben van?
2020. máj. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd már ott a francba, 24 éves vagy, keress egy normális pasit.

Megértelek, hasonló volt a sztorim, ha gondolod, leírom privátban, bár nem hiszem, hogy rajtad ez segítene, max. egy másik nézőpontot adna.

2020. máj. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!