Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom elviselhetetlen, ha...

Párom elviselhetetlen, ha iszik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt, az elején még minden szép és jó volt, aztán kezdett megváltozni. Kb. egy év után kezdődtek a gondok. Régen is ivott, de akkor inkább haverokkal, sokat volt kocsmába. Most már minden nap iszik itthon, és ilyenkor mintha bekattanna. Nem lehet vele beszélni, mindenért üvölt, és veszekszik. Most a legújabb hóbortja, hogy gyereket akar, de én bevallom őszintén, így nem akarok neki gyereket szülni. Akkor jön azzal, hogy én nem is szeretem és akkor el lehet menni. Már nem egyszer haza is mentem anyukámékhoz, de aztán másnap könyörgött, meg bocsánatot kért és visszamentem. Aztán másnap újra kezdődik minden elölről. De ha meg el akarom hagyni, akkor azt mondja, hogy ő abba beleroppanna és nem élné túl, én meg nem akarom, hogy miattam legyen valami baja. Mit tehetnék? Van valaki hasonló helyzetben?

L/24


2020. máj. 11. 15:30
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
96%
Hagyd el.
2020. máj. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
97%
Persze hogy hagyd el, ne engedj a könyörgésének.
2020. máj. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
98%

Ne hagyd magad manipulálni,ez csak rosszabb lesz. Pont ezzel tart sakkban,hogy félsz hogy baja lesz és visszamész úgyis.

Hagyd el minél előbb.

2020. máj. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
"ár nem egyszer haza is mentem anyukámékhoz, de aztán másnap könyörgött, meg bocsánatot kért és visszamentem. Aztán másnap újra kezdődik minden elölről. De ha meg el akarom hagyni, akkor azt mondja, hogy ő abba beleroppanna és nem élné túl, én meg nem akarom, hogy miattam legyen valami baja." Na EZ egy tipikusan bántalmazó kapcsolat. Menekülj amíg megteteted kérdező. Mert előbb jön a verbális, majd a fizikai bántalmazás.... Ez így megy. Agresszió, bocsánatkérés "jajmegfogokváltozni" de nem fog, egyre durvább lest. Eszedbe ne jusson szülni neki. És mit tehetsz?
2020. máj. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Ott kell hagyni
2020. máj. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Leléphetsz. Nem vagy köteles tűrni a terrorizálást, csak mert a bűntudatodra játszik.
2020. máj. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Téged manipulál a csávó rendesen. Hagyd ott. Fiatal vagy, ennél csak jobbat találhatsz! Nem fog megváltozni, amíg az élettől nem kap egy jó nagy pofont!
2020. máj. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, hát hadd roppanjon össze. Most komolyan képes lennél csak azért vele maradni fene tudja, meddig, mert különben összeroppan? Ne hagyd már, hogy ezt megcsinálja veled. Nem fog összeroppanni egyébként, és túl fogja élni. Egyetlen életed van, ne pazarold erre.
2020. máj. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Lépj le. És nehogy szülj neki, kérlek.
2020. máj. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor jön azzal, hogy én nem is szeretem és akkor el lehet menni."


Hagyd is ott. Ez nem egy egészséges kapcsolat és neki segítségre van szüksége, de csak magának keresheti ezt meg.

2020. máj. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!