Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzik úgy sokan hogy...

Miért érzik úgy sokan hogy elrontották az életüket mert gyereket csináltak?

Figyelt kérdés

Nekem még nincs babám, de nem tudom elképzelni hogy egyszer ezt mondjam.

Tényleg valami megváltozik ha már megszületik a gyerek rossz irányba hiába is imádja valaki azt a gyereket?!

Miért mennek tönkre a kapcsolatok is rövid időn belül? Amikor kiderül hogy baba van mindenki boldog, olyan furcsa ez nekem.

Itt is több választ olvastam hogy elrontották ezzel az életüket.

Itt most inkább a fiatalabb korosztályra gondolok. 22-28 között


2020. máj. 4. 15:26
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
0%

Ember honnan veszed h rasszista vagyok??? Egy szóval nem mondtam, hogy bajom lenne a színesbőrűekkel, pusztán közöltem egy tényt. De ha szerinted nincs igazam, akkor nyugodtan cáfolj meg.


Amúgy meg saját magadnak is ellentmondasz, hiszen ha szerinted a fehér bőrűek károsabbak a bolygóra nézve, akkor pont hogy nem mindegy, hogy kiből van több. Persze ez csak elméleti kérdés.

2020. máj. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 Vicces.lány válasza:
0%
Ha csinálsz egy gyereket attol még nem baszod el az életed. Kivétel akkor ha teszel róla.
2020. júl. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim válasza:

Régi kérdés, de szerintem mindenképpen várni kell addig, amíg az ember érzelmileg és anyagilag is készen lesz egy gyermekvállalásra

Én szüleim sajnos nem voltak készen anyagilag (anya fiatal is volt, bőven várhatott volna még 5 évet), és ez meg is érződött. Vinni sem nagyon vittek sehova, ami lett volna szabadidejük velem, azt is inkább sajnos pénzszámolással töltötték, vagy pihentek, telefonoztak, tv-ztek, főztek. Ráadásul panelban éltünk, ahol tényleg nem tudtunk még udvaron sem lenni vagy kertészkedni (pedig nagyon szívesen csináltam volna ezt velük).

Én pedig unalomból a tanulásba menekültem, így sok emlékem nincsen velük. Most meg ha van is keresetem, és hívnám őket valahova, hogy menjünk el, sajnos nem jönnek.

Nagyon fontos egy gyermek számára szerintem az, hogy ne csak lakhatást biztosítsanak neki, hanem mozduljanak is ki vele, amennyit csak lehet.

2023. szept. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Én vtam az aki azt írta, hogy nagyon vágyik már gyerekre:) teljesült az álmom időközben es 1 hónap múlva érkezik 😍😍😍
2023. szept. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!