Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

A ferjemmel nagyon csunyan osszevesztunk, ebay-en eladtam valamit,de hirtelen nem talaltam semmi adatot az oldalon, se cimet se a penzt nem utaltak at a szamlamra, szoval minden eltunt, nem ez a lenyeg....viccesen magyaraztam a ferjemnek, hogy mi tortent, erre fel o kuldott az ebay-nek egy uzenetet en rakerdeztem,hogy mit csinal mondta, hogy mindjart folhivja valaki az ebay-tol es beszeljek veluk, hogy megis mi tortenik, mi nemetorszagban elunk, en nem beszelem olyan jol a nyelvet, meg az onbizalmam is nulla es "feltem" beszelni es mondtam a paromnak, hogy nem en nem beszelek, par masodpercen belul csorgott a telefon, a parom folvette es elkezdte elmagyarazni a helyzetet mire a hölgy azt mondta velem kell,hogy beszeljen szemelyesen, erre a ferjem a kezembe nyomta a telefont, hogy beszeljek, en meg bepanikoltam es kinyomtam a telefont.

Erre a ferjem nagyon megharagudott ram, hogy buta vagyok es, hogy tudtam ilyen bunkon viselkedni, en is megharagudtam, mert kozoltem vele az elejen, hogy nem akarok beszelni telefonon.

Ki hibazott szerintetek?


2020. ápr. 30. 16:41
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

18-as

Koszi szepen🙂 nekem is nagyon nehez telefonalni, nem akarom,hogy hibazzak vagy,hogy stresszes hejzetbe hozzam a szemelyt akivel telefonalok.

Nekem sajnos sulyos onbizalmi problemaim is vannak, amik a gyerekkornak koszonhetoek,de dolgozom rajtuk😑

2020. ápr. 30. 18:08
 22/23 anonim ***** válasza:
29%

A ferjed segiteni akart. Nyilvan bosszantotta, hogy nem kapod meg az aru erteket. Helyetted akarta elintezni az ugyet, nem tudhatta, hogy aki telefonon hiv benneteket az kozli kikotes veled szemelyesen kell beszeljen. Ilyen esetben amugy a normalis az lett volna, hogy beleszolsz a telefonba a sjat nyelveden vagy kinyogod nem beszelsz nemetul vagy valamit vartyogsz es rajon az illeto nem beszeled a nyelvuket es utana mar orul ha a ferjeddel beszelhet. Igy hogy kinyomtad egy kukk nelkul azt hiszik a ferjed "csalo" es o akart mas kontojara valamit panaszkodni/visszaigenyelni stb.

Szoval szerintem nagyon elbenaztad. Es ferjed joggal lett merges. (Lejarattad.)


Mondjuk ha utolag megis meglesz a penzed meg hat h nem is kapod meg gondolom nem adod postara addig azt valamit, akkor kar ezen rugoznotok. Megtortent kesz. Mondd neki bocs igazad van bepanikoltam kinyomtam, legkozelebbnem teszem. Legkozelebb meg ne meseld el ha ilyen van, ha nem akarod, hogy nagyhirtelen segiteni akarjon es neked okozzon ezzel ujabb ilyen kellemetlen szitut.

2020. máj. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Nem ez nem igy van,az elott, hogy telefonaljon az illeto holgy megmondtam kerek perec a ferjemnek,hogy nem akrok beszelni.
2020. máj. 1. 11:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!