Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

A ferjemmel nagyon csunyan osszevesztunk, ebay-en eladtam valamit,de hirtelen nem talaltam semmi adatot az oldalon, se cimet se a penzt nem utaltak at a szamlamra, szoval minden eltunt, nem ez a lenyeg....viccesen magyaraztam a ferjemnek, hogy mi tortent, erre fel o kuldott az ebay-nek egy uzenetet en rakerdeztem,hogy mit csinal mondta, hogy mindjart folhivja valaki az ebay-tol es beszeljek veluk, hogy megis mi tortenik, mi nemetorszagban elunk, en nem beszelem olyan jol a nyelvet, meg az onbizalmam is nulla es "feltem" beszelni es mondtam a paromnak, hogy nem en nem beszelek, par masodpercen belul csorgott a telefon, a parom folvette es elkezdte elmagyarazni a helyzetet mire a hölgy azt mondta velem kell,hogy beszeljen szemelyesen, erre a ferjem a kezembe nyomta a telefont, hogy beszeljek, en meg bepanikoltam es kinyomtam a telefont.

Erre a ferjem nagyon megharagudott ram, hogy buta vagyok es, hogy tudtam ilyen bunkon viselkedni, en is megharagudtam, mert kozoltem vele az elejen, hogy nem akarok beszelni telefonon.

Ki hibazott szerintetek?


2020. ápr. 30. 16:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
24%

Hat tenyleg eleg gyerekes, hogy felsz beszelni.

Ha mar hibaztal legalabb ezzel helyrehozhattad volna. Nyilvan senki sem szeret idegen nyelven, telefonon beszelni, de legalabb mar mondatot kinyoghettel volna mielott kinyomod a telefont.

2020. ápr. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
41%

Legjobb, ha magadnak megválaszolod..

Nem szeretnélek megsérteni. :-D

2020. ápr. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
40%
A férjednek van igaza. Amúgy a magyar nyelv se megy annyira, legalábbis a kilométeres mondatalkotasod erre enged következtetni
2020. ápr. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Tudom, gyerekes.... de sajnos tobb lelki problemaval is kuzdok, online pszichoterapiat is alkalmazok, hetente egyszer. Nem mindig vagyok ilyen, beszeltem mar telefonon nemetul, de olyan hirtelen jott, megkerdezhetett volna eloszor, hogy szeretnek e beszelni vagy nem.. nagyon spontan jott.

Nem vedem magam, hibaztam, bevallom, de egy nagyon picit meg lehet-e ertni az en szemszogemet is?

2020. ápr. 30. 16:49
 5/23 A kérdező kommentje:
Erteni*
2020. ápr. 30. 16:50
 6/23 anonim ***** válasza:
24%
Nem lehet megérteni, sajnálom.
2020. ápr. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Igen az is igaz, hogy a magyar sem a legjobb, sajnos Roman tagozatra jartam az iskolaban.
2020. ápr. 30. 16:51
 8/23 anonim ***** válasza:
97%
Én teljesen megértem. Ha a párom, aki megosztja velem a gyengeségeit (és senki nem szeret a gyengeségeiről beszélni, valljuk be) és azt mondja, hogy emiatt X dolgot nem szeretne, akkor én azt nem teszem, mert nem akarok vele kibabrálni.
2020. ápr. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, meg lehet érteni. A párodnak pedig tudnia kellene, hogy szorongsz, ha németül kell beszélned telefonon.
2020. ápr. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

Tovabbi szep napot!

2020. ápr. 30. 16:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!