Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Harmadik babámat várom, (7...

Harmadik babámat várom, (7 hónapos vagyok) és most derült ki, a páromnak hónapok óta szeretője van! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok, már van 2 gyerekem, 2 különböző apától. most várom a jelenlegi élettársammal a harmadikat. tegnap lebukott mikor a szeretőjével beszélt meg randit telefonban, hallottam! rákérdeztem, ő meg elintézte a dolgot egy vállrándítással, hogy "igen, megcsallak. és" ! én ezt nem tudom tolerálni! kidobjam?? vagy ne?? mi lesz így a közös gyerekünkkel, ha már a születése előtt szétmegyünk?? hogy képesek a férfiak ezt tenni?????? ://
2010. júl. 28. 11:26
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
79%

Csak a válaszok elejét olvastam. Miért kell azért osztani a Kérdezőt, mert 3 gyereke van 3 különböző apától? Ez azt is jelentheti, hogy ő szeretett volna komoly kapcsolatot, családot, és nem volt szerencséje. Úgy látom, most sincs.


Én nem mentegetném a kérdező "párját",mint a 19 éves LÁNY. :S A reakciója még csak megbánást sem mutat.


Én a helyedben kiraknám a "páromat" és megpróbálnám egyedül nevelni a gyerekeket, 3 gyerekre azért elég sok támogatást adnak, ott vannak a gyerektartások is. Ne abban nőjön fel a gyerek, hogy az apja lábtörlőnek nézi az anyját.

2010. szept. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de en ugy gondolom, hogy ez elsosorban a te felelotlenseged miatt van. Van olyan, hogy valakit megcsalnak, de akit mar 3 ferfi csal meg mindig gyerekkel, az mutatja, hogy nagyon rosszul valasztottal. Felelotlenseg ennyi gyereket bevallalni kulonbozo ferfiaktol.
2010. szept. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy arra senki nem gondol, hány olyan gazember él köztünk, akik direkt az elesett embereket szédítik, mert ugye az önbizalomhiány azért látszik egy nőn. Ha meg ez a harmadik "apuka" olyan nagyon nem akarta volna a picit, talán előre is szólhatott volna. A kiírásból látom, pár napod van hátra. Hogy vagy most?
2010. szept. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
19:01: azt lehet szediteni, aki hagyja magat. Akit mar ketszer atvertek ugyanigy, az tudhatna, hogy mire figyeljen. 2 gyerekes anyakent felelossege, hogy normalis emberrel alljon ossze. Mindenkit megcsalhatnak, de ha valakit mindenki megcsal, mutatja, hogy azzal a szemellyel (is) gond van. A gyerekek isszak meg a levet az egesznek. Tulajdonkeppen egyiknek sincs apja. Nem irigylem oket.
2010. szept. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:

Szomorú a történeted. Tanácsot adni sajnos nem tudok, de nekem eszembejutott erről egy ige:


Azon a napon hét asszony ragad majd meg egy férfit, és azt mondja: "A saját kenyerünket esszük, és a magunk ruhájába öltözünk. Csak a nevedet hadd viselhessük, szabadíts meg minket a gyalázattól!"


Szomorú, hogy nem találsz egy tisztességes férfit, aki kitart melletted. Erőt és türelmet kívánok neked.

2010. szept. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
A párod is akarta a gyereket vagy csak te?Eddig nem vettél észre rajta semmi?Mert aki válvonnással intézi el,azon már alapból látszik h. milyen alak lehet.AMúgy tény h. ha minden ok a kapcsolatban,akkor nem fog megcsalni úgy h. nincs bűntudata.Ha a párod így lerendezi,akkor ott tuti volt már előjel.Nem lehet h. ez a kpcsolat alapból nem volt tökéletes?
2010. szept. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:

Rendkívül bunkók és alpáriak a magyar férfiak - ez nekem is a tapasztalatom.

Külföldi férjem van, ő ha meg is csalna, sokkal "tapintatosabban" csinálná, nem így....!!!

2010. szept. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:

Gondolkoztam eze a három gyerek három apától szlogenen.

Szerintem vannak nők, akiknek az életében sok sok barát volt, van és lesz, vizsont ők irtóznak a gyerekvállalástól és nagyon vigyáznak.Kérdezőnk valószínűleg érzelmesebb típus, akibe szerelmes volt, vállalta is tőle a gyereket, bízott is abban, hogy szép család lettek.Aztán csalódott, mert más is csalódik, szakít, csak kevesen vállalnak gyereket.El is vetethette volna őket, most nem dobálnátok követ rá és nem lenne ilyen patt helyzetben.Megpróbálta még egyszer.Valószínűleg megfogadta, hogy most majd szép lesz minden.2. alkalommal is csalódott.Valószínúleg megfogadta, hogy soha többet.Aztán jött egy férfi, aki bebizonyította, hogy benne érdemes bízni.aztán kiderült, hogy átvágás volt.

Mit tennék a helyében?

Elküldeném még most afenébe, hogy amikor a kicsi megszületik nem legyenek veszekedések, viták, nyugodtan nevelkedhessen, akár szegényen is, de nyugodtan.

És utána megműttetném magam 3 gyerek után már símán mehet, hogy soha többé ne szüljek gyereket ilyen apáknak, hanem azt a 3-at szépen neveljem és ők legyenek a fontosak és egy férfi sem számít igazán.

Ja, férfiellenes vagyok?:_)))

2010. szept. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!