Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Harmadik babámat várom, (7...

Harmadik babámat várom, (7 hónapos vagyok) és most derült ki, a páromnak hónapok óta szeretője van! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok, már van 2 gyerekem, 2 különböző apától. most várom a jelenlegi élettársammal a harmadikat. tegnap lebukott mikor a szeretőjével beszélt meg randit telefonban, hallottam! rákérdeztem, ő meg elintézte a dolgot egy vállrándítással, hogy "igen, megcsallak. és" ! én ezt nem tudom tolerálni! kidobjam?? vagy ne?? mi lesz így a közös gyerekünkkel, ha már a születése előtt szétmegyünk?? hogy képesek a férfiak ezt tenni?????? ://
2010. júl. 28. 11:26
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
95%

11:33-as válaszra reagálnék is: amit te írtál az nem normális dolog. A nő ugyanúgy kívánhatja a szexet mikor terhes, a férfi pedig a már anyává előlépett feleségre még inkább Nőként képes tekinteni, mint előtte. Hányszor hallottam már én is párokról, akik a szülés előtti pár hétben is "egymásnak estek". Emberek általában azért vállalnak gyereket, mert szeretik, tisztelik egymást és a kapcsolatuk megérett a biztos, közös jövőre. Olyan nincs, hogy ezek 9 hónapig szünetelnek, addig mindenki azt csinálja amit akar, aztán utána majd lesz valahogy...


Kérdező: nehéz helyzetben lehetsz, hiszen, ha dobod az élettársad, egyedül kell nevelned a három gyereket. Remélem a szüleid, rokonaid, barátaid tudnak neked segíteni, mert ez nem elfogadható viselkedés a párodtól, meg kell tőle szabadulnod... :/

2010. júl. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
11%

Modern világunkban javasolnám a nyitott kapcsolatot.


Most önérzetből ezt nehéz lenyelni, pedig a 4. pasinak éppen Te leszel a szeretője, vagyis akár a mostanit is megtarthatnád szeretőnek.

2010. júl. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
77%
Mondjátok már meg hogy miért van az, hogy ha valaki feltesz egy kérdést, s nem éppen szokványos helyzetben van, akkor miért kell elítélni? Nem szokványos, de nem is annyira egyedi szerintem, az volt a 'bűne' hogy rosszul választ. De sajnos egyre többször hallom én is a környezetemben hogy szétmegy egy kapcsolat, házasság, s bizony néhol gyerek is van. Örüljetek annak, hogy ti nem élitek át ezt, mert biztos nehéz lehet neki, viszont én is úgy gondolom hogy inkább hagyja ott azt a pasit, mert most még mindig könnyebb változtatni mint amikor már megszületett a pici. Család vagy barátok segítségét kell kérni, biztos segítenek, de ne hagyd magad megalázni szerintem. Minden jót kívánok: 2 gyerekes anyuka
2010. júl. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
85%
Te tudod meg tudsz-e neki bocsátani. Bár ilyen reakció után, én biztos nem tenném, de te más helyzetben vagy. Mégis csak gyerekek is vannak, lesz...Szóval, jól gondold át.
2010. júl. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 A kérdező kommentje:
lehet hogy mindhárom gyermekem más-más apától sikerült, de én legalább nem csaltam meg soha senkit!! normális komoly kapcsoltaokból születtek. arról nem tehetek, hogy minden pasi akivel összehozott eddig a sors megcsalt, aztán gyerekestül elhagyott. szégyen, hogy a nagy többség férfit nem érdekli a gyereke. mit számít az!
2010. júl. 28. 12:08
 26/58 A kérdező kommentje:
3 éve vagyunk együtt. de ezek után, azt hiszem befejeztem vele. mire számíthatnék tőle a jövőben?? minden évben 5 hónapra talál majd mellém egy másik nőt?? kutyából nem lesz szalonna! ((((( szegény pocaklakóm..
2010. júl. 28. 12:11
 27/58 anonim ***** válasza:
72%
Előbb kellett volna gondolkodni,ha minden pasid megcsalt én elgonbdolkodnék h miért is?A férfiakat nem lehet babával megfogni.
2010. júl. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
93%

Kedves Kérdező!

Arra nem gondoltál, hogy EGYMÁSSAL kellene megbeszélnetek ezt a dolgot?

Ha más dolgokat is így szoktál lereagálni, hogy "én nem vagyok hibás, csak ő!", akkor ne csodálkozz, ha vállrándítást kapsz! Talán még örülhetsz is, hogy nem lépett még le, "csak" csal.

2010. júl. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
73%

ha egy pasi megcsal annak oka van, nézz magadba... nem mindig csak ők a hibásak.

de remélem ezzel sikerült már észhez térned, mert te tényleg nem ismered a pasikat, azt hitted hogy 3 éve vele vagy akkor már minden oké lesz? egyáltalán akarta ő is ezt a gyereket? mert kétlem.

komolyan, most mire vársz még? ha egyszer megcsal és leszarja az egészet akkor meg fog utána is csalni ugyanúgy, miért nem basztad még ki? miért itt kérdezel minket? nem látszik hogy semmibe vesz téged és a gyerekét? ezekután még vele akarsz maradni?

2010. júl. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
81%
De valamiért csak megcsalt mind a három. :o Nem lehet, hogy megvan ennek az oka? Én először leülnék vele megbeszélni, mi az amit hiányol a kapcsolatból. Ha menthetetlen, akkor pedig hagynám a fenébe.
2010. júl. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!