Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Harmadik babámat várom, (7...

Harmadik babámat várom, (7 hónapos vagyok) és most derült ki, a páromnak hónapok óta szeretője van! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok, már van 2 gyerekem, 2 különböző apától. most várom a jelenlegi élettársammal a harmadikat. tegnap lebukott mikor a szeretőjével beszélt meg randit telefonban, hallottam! rákérdeztem, ő meg elintézte a dolgot egy vállrándítással, hogy "igen, megcsallak. és" ! én ezt nem tudom tolerálni! kidobjam?? vagy ne?? mi lesz így a közös gyerekünkkel, ha már a születése előtt szétmegyünk?? hogy képesek a férfiak ezt tenni?????? ://
2010. júl. 28. 11:26
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
81%
Az rendben van, de nemvágod, hogy attól hogy te nem csaltad meg egyiket sem még benned is lehet hiba? Ha más nem is akkor az, hogy felrakod ugyanazt a lemezt, csak talán a borítója más. Nézz körül, mondom anyu is ezt csinálja, csinálta, neki is harmadik férje van, okés nem három gyerek, de ugyanaz a séma, ugyanaz a rakás, xar, fos élet, amit amúgy ezálltal biztosított, biztosít nekünk is.
2010. júl. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
58%

"ha megcsal, te vagy az oka, nézz magadba"


Hát persze... ő, aki megcsal, ő egy áldozat, egy ártatlan lélek! Lehet, hogy a kérdezőnek van valami olyan konstans paramétere, ami miatt minden férfi megcsalja, és senki sem veszi komolyan hosszútávon. De ez akkor sem mentség egyik pasinak sem! Akkor nem megcsalni kell, hanem megbeszélni a dolgot. Mellesleg 2-3 gyerekkel az átlag pasik nehezen birkóznak meg, ha nem az övék a gyerek... lehet ez is oka a nehézségeknek :/

De: akkor sem mentség ez egyetlen egy pasinak sem!

2010. júl. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
57%
A hűség döntés kérdése, viszont nem jár alanyi jogon. Gyerek mellett se.
2010. júl. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
41%
Talán nem kéne minden pasitól szülni egy gyereket.Ha most minden nő minden exétől pasijától alkalmi sz*xpartnerétől szülne egy gyereket már lelógna az emberíség a földről.
2010. júl. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
65%
19 éves lány.Nem azt mondtam,h ez a normális sőt egyáltalán nem szép dolog,de nagyon sok pasi ezt csinálja sajnos.és ezt én is elítélem,még ha nem is így jött le sok embernek.de úgy gondolom,h ha igazán szereti a társát és a gyereke is fontos,akkor meg fogják tudni oldani a problémákat.
2010. júl. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
90%

De "szeretem" ezt a hozzáállást. Ha egy pasi megcsal egy nőt, egyből mindig a nő a hibás, szegény szerencsétlen pasi meg nem tehet semmiről. Aha, a ló**szt nem, nem a nő dugott félre, nem ő randizgatott mással.

Persze, furcsa, hogy ez már a harmadik balul végződött, gyereket nemző kapcsoalt. Ennyiből azonban nem szabad messzemenő következtetéseket levonni. Bár épp ez az, amin a kedves Kérdezőnek el kéne gondolkoznia, hogy vajon ennek mi az oka? Mielőt félreértenéd, nem Téged okollak a történtek miatt, csupán segíteni szeretnék, hogy legalább a továbbiakban ne ismétlődjön ez meg.

Szóval lehet pusztán nagyon szerencsétlen véletlen is, bár ez elég valószínűtlen. Mindenesetre ha így van, akkor is a továbbiakban legyél kicsit gyanakvóbb a férfiakkal!

Lehet, hogy szerencsétlen módon az ilyen fajta pasik jönnek be, az amolyan "kemény pasik", akik nem fognak azon vacakolni, hogy megoldják, ha valami gondjuk van, inkább továbbállnak, vagy más után néznek.

Lehet, hogy túl naiv vagy, túl beleéled magad a dolgokba, annyira szeretnél valaki mellett megállapodni, hogy ez elvakít, így a pasik könnyen kihasználnak.

A lényeg: Neked kell észen lenni! Ha úgy érzed, hogy valami gond van, tessék leülni és megbeszélni! Elvégre egy normális kapcsolat egyik ismérve, hogy ha valami gond van, azt a felek megbeszélik egymással. Igen, itt a pasi pont ebben hibázott, hogy a könnyebbik utat választotta, ahelyett, hogy megbeszélte volna Veled az esetleges gondjait. Sokmindent nem tudtál volna tenni, legfeljebb jobban résen lenni, nyilván voltak arra utaló jelek, hogy meg akar csalni téged.

Amúgy meg ilyen taplót ne tűrj meg magad mellett!

2010. júl. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
91%
Hát aki egy vállrándítással elintézi, ha megcsalja a terhes feleségét, az egy disznó, és látható, hogy nem tisztel téged, mert akkor legalább megjátszaná, hogy mennyire sajnálja, még ha nem is lenne igaz.
2010. júl. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
33%
így jár az aki minden szembejővő pasinak gyereket szül. nyugi lesz majd egy 4. gyerek is egy 4. férfitól....
2010. júl. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
78%

Kedves Kérdező!


Én már válaszoltam korábban, így most csak offolok:

Ne hallgass a bunkó válaszokra, csak azokból szelektálj, amik segítenek Neked döntést hozni.

Senkinek ne hagyd, hogy elítéljenek!!!

Semmi joguk hozzá.

A hibáidon- ha vannak- javíts, de nem te érezd magad bűnösnek ebben a helyzetben!

2010. júl. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
44%
minden élettársadnak szülsz gyereket? a saját érdekedbe remélem nem lesz több pasid. mert ritka felelőtlen vagy
2010. júl. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!