Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Harmadik babámat várom, (7...

Harmadik babámat várom, (7 hónapos vagyok) és most derült ki, a páromnak hónapok óta szeretője van! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok, már van 2 gyerekem, 2 különböző apától. most várom a jelenlegi élettársammal a harmadikat. tegnap lebukott mikor a szeretőjével beszélt meg randit telefonban, hallottam! rákérdeztem, ő meg elintézte a dolgot egy vállrándítással, hogy "igen, megcsallak. és" ! én ezt nem tudom tolerálni! kidobjam?? vagy ne?? mi lesz így a közös gyerekünkkel, ha már a születése előtt szétmegyünk?? hogy képesek a férfiak ezt tenni?????? ://
2010. júl. 28. 11:26
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
90%

11.33, ugye ezt nem gondoltad komolyan, mert ha igen, borzasztó nagy baj van mind az értékítéleteddel, mind a pszichológiatudásoddal. Nekem ne próbáld bemagyarázni, hogy egy kapcsolatban normális és elfogadható, ahogy amíg a nő gyereket vár, a férfi csalja, mert szexre van szükséges. Kislány vagy te még ehhez, és ez a jobbik eset, a rosszabbik az, ha tapasztalatból beszélsz, mert akkor viszont a személyiségeddel meg az önértékeléseddel van gáz, ha rémlik valami pszichológiából.


Más kérdés, hogy a elgondolkodtató, hogy ha a kérdezőnek 3 gyereke van 3 különböző apától, mennyire hibáztatható ő, és mennyire a partnerei, hogy így alakult az élete.

2010. júl. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
68%
kb 7 hónapja lehetnek együtt
2010. júl. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
71%

Jujj de tudunk ítélkezni...

Gratulálok, ezek szerint ti mind tökéletes emberek vagytok.


Ha ő ennyivel reagálja le a dolgot, akkor mindenképp küldd el.

De azt tényleg jó lenne tudni, hogy miért lépett félre, mi nem volt jó neki.

De akkor nem kellett volna belemennie, hogy közös babátok legyen, ha nem volt benned biztos.

Érdekes, hogy ilyen hamar félrelépett.:/

Sajnálom.

2010. júl. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
94%
Eleg meredek a story, de en ugy vagnam hatba szivlapattal, hogy arrol kodulna!
2010. júl. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
95%
én is 19 vagyok de sztem is nagy hülyeség ez a pasinak sexre van szüksége. elég bele gondolni, hogy akkor pár nem maradna együtt...pff...nehogy már ez legyen a normális.
2010. júl. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
15%
Én adnék még egy esélyt neki...
2010. júl. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
93%
Én lehet tom mi itt a baj. sokan nem veszik észre, és hiába elvállnak, szakítanak egy rossz kapcsolattal, a másikba ugyanazt a rosszat találják meg, csak későn veszik észre, hiába kiveri a szemüket a kész tény. Elmondhatom, mert nincs név kirakva, nekem anyunak van a harmadik férje, montam neki akkoriban, hogy anyu ez is iszik mint apu aztmondja még hogy ez???? oszt később derült ki, hogy iszik mint az állat ez is, és most is balhé van otthol, pakol kifele mindent a házunkból mert hogy pár dolgot ő csinált, azaz férfiként dolgozott a házon. Vedd már észre magad kedves kérdező, hogy mindig is ilyen szennyeket fogsz találni ha neked nem lesz jó a normális, és szerény típus is, csak ugye a vagány faxi az jobban mutat mi? Akkor igyad a levét. :P és ne hari hogy így fejeztem be a levelet de a gyerekeid is szívni fognak a butaságod miatt később.
2010. júl. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
93%

Én ott hagynám. Nagyon nehéz lépés lehet, de ezek után nekem még nehezebb lenne együtt élnem vele és látni miket művel, meg hogy mennyire nem érdeklem én meg a saját gyereke.


Most csak a kicsivel foglalkozz..és Magaddal. Ne hagyd, hogy tönkre tegye ezt az egész időszakot.

2010. júl. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
78%

4. gyermeked 4. apja ennél is kevésbé fog megbecsülni.

Sajnos aki hősiesen neveli, viseli a meglévő gyerekek nyűgjét az vár is valami kompenzációt.

2010. júl. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
89%
miért kell mindnek gyereket szülni? látod, ezzel nem lehet megfogni 1 pasit se...
2010. júl. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!