Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség, szeretője van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, szeretője van a páromnak?

Figyelt kérdés

Lassan 3,5 éve vagyunk együtt, januárban megszületett a kisfiunk!Azt tudni kell, hogy a sex nem úgy működött közöttünk ahogyan kellett volna!Két és fél hete közölte velem, hogy nem tud tovább velem élni, kért 1 hónap gondolkodási időt, hogy átgondolja a dolgokat!Azóta hol itt vagyunk hol ott, jelenleg csütörtök óta újra itthon lakunk!

Közben kiderült, hogy a páromnak van valakije!A legtöbb időt vele tölti, itt vagyok én és a gyereke, de úgy érzem, hogy nem vagyunk neki fontosak!

Kért még két hetet, hogy a lányt ott tudja hagyni!Kérdem én?Minek kell két hét valakinek, hogy otthagyjak egy lányt?Ha fontosak vagyunk neki, otthagyja rögtön!De én úgy veszem ki a szavaiból, hogy esze ágában sincs otthagyni!Szerintetek mit csináljak, meddig tűrjek?Lassan úgy érzem magamat mint egy cseléd!Viszont őrülten szeretem és képes vagyok érte bármire!!


2010. aug. 22. 13:59
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Szerintem csak húzza az időt! Tudjuk, h a férfiak alapvetően gyávák ha szakításról van szó.. lehet h örülne ha Te dobnád ki, mert akkor neki könnyebb lenne.. ott a pici gyerek és elköltözött egy másik nőhöz.. :( én nem sok közös jövőt jósolok nektek, ne hari..
2010. aug. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
szerintem mond meg neki hogy ez így nem állapot. Döntsön végre hogy a családja, vagy esetleg más.. ez így biztos nemfog működni. Meg ittvan hogy kért 1 hónapot, aztán 2hetet.. szerintem kicsit úgyérzi hogy az ídő majd biztos mindent megold. Vagy esetleg hogy te térdenállva könyörögsz neki hogy ne haggyon el... De szerintem mond meg neki hogy döntsön végre. Ha van egy csöpp esze biztos titeket választ majd :)
2010. aug. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
ha szereted akkor meg ne panaszkodj.meg utána igy hozzá tudnál érni hogy mással is volt?utána majd gondol egyet és jön a következő.ebböl a kapcsolatból legjobb lesz ha kiszállsz.
2010. aug. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:

Valószínű otthagyja majd a lányt, és visszakapod. De milyen áron? Neki Te nem kellesz, nem vonzódik Hozzád, mást keresett, és ezt majd újra meg fogja tenni.

Szomorú, de ez az igazság. Próbáld elfelejteni, mindenkinek jobb lesz, ha külön váltok. Nem élhetitek le boldogtalanul az életeteket! És gondolj a kicsire is: milyen családmodell lesz előtte?! Csak azt látja, hogy otthon nincs összhang, és szeretet.

Ha nem békültök ki, megadod magadnak is az esélyt, hogy később más oldalán boldog lehess.

2010. aug. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:

Az Ő gyerekét neveled, így a Te kezedben vannak a lapok.

Mondd meg neki hogy ha nem kapja össze magát szökőévben csak egyszer láthatja majd a fiát és azt is csak felügyelet mellett....


Házasok vagytok?

Ha nem működött a szex miért szültél neki gyereket?

Az egy dolog hogy a részedről megalkuvás hogy nem fontos a saját örömöd de gondoltad hogy neki ez így elég lesz?

:(

Nem bántásból írom, félre ne érts.

2 ember között ha nem működik a szex akkor az egy jel.

Hogy nem ő az akit keresel.

2010. aug. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább hagyd ott... ha egyszer félrelép, megteszi legközelebb is.


Keress valami normális fiút!:)

2010. aug. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Már háromszor megcsalt és én mindig megbocsájtottam neki!És ezzel ő is tisztában van!Nincs hová mennünk, van lakásom, de vidéken ott pedig nincs munka!A 7 hónapos gyerekkel mégsem mehetek a híd alá!!
2010. aug. 22. 14:15
 8/40 A kérdező kommentje:
Kért két hetet, hogy ott tudja hagyni a lányt!Azt mondta, egyik napról a másikra nem küldheti el bunkó módon!Kérdem én!Milyen lány az aki összejön egy családos emberrel?És a családja ezt hogyan engedheti meg?Ha az én fiam ezt fogja csinálni, agyonverem az tuti!!!
2010. aug. 22. 14:21
 9/40 anonim ***** válasza:

Jézusom!!!!Azok után hogy lehetsz még őrülten szerelmes valakibe,hogy tudod hogy van valakije,akivel gondolom összeis járogat stb.Azért egy nőnek legyen már tartása,huh én el sem tudnám viselni érzelmileg hogy a párom akitől ráadásul gyerekem is van az megcsal.De mondok én valamit,a pasid azért csinálja ezt meg veled,mert meglehet.Ha azt látná rajtad h. a sarkadra állsz,hogy megmondod neki hogy lehagyod többet ne is keressen,elmész a gyerekkel együtt akkor talán észhez térne.Annyi eszednek már kéne lenni hoogy ez szegény gyereknek sem tesz jót,egyszer van apukája,utána meh 2 hétig nincs mert egy másik nénit kúr:) na neeeee.Én 18 éves vagyok,de még ilyen idős fejjel is tudom,hogyha én lennék ilyen helyzetben,bocs én nem lennék ilyen helyzetben,mert úgy otthagynám pasimat ha kavarna vkivel mint a huzat!Ne legyél már ilyen alamuszi légyszíves!Költözz el,vagy költözzön el a hűtlen"pasid"!Ennyi!És dobd ki!Sok sikert!

18/L

2010. aug. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:

Jaaaaa, ha ninc shová menned akkor az a megoldás hogy lenyeled ezt az egészet?

Mi van a szüleiddel?

Ők nem mondták hogy állj ki magadért?

Hozzájuk nem mehettek?

2010. aug. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!