Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség, szeretője van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, szeretője van a páromnak?

Figyelt kérdés

Lassan 3,5 éve vagyunk együtt, januárban megszületett a kisfiunk!Azt tudni kell, hogy a sex nem úgy működött közöttünk ahogyan kellett volna!Két és fél hete közölte velem, hogy nem tud tovább velem élni, kért 1 hónap gondolkodási időt, hogy átgondolja a dolgokat!Azóta hol itt vagyunk hol ott, jelenleg csütörtök óta újra itthon lakunk!

Közben kiderült, hogy a páromnak van valakije!A legtöbb időt vele tölti, itt vagyok én és a gyereke, de úgy érzem, hogy nem vagyunk neki fontosak!

Kért még két hetet, hogy a lányt ott tudja hagyni!Kérdem én?Minek kell két hét valakinek, hogy otthagyjak egy lányt?Ha fontosak vagyunk neki, otthagyja rögtön!De én úgy veszem ki a szavaiból, hogy esze ágában sincs otthagyni!Szerintetek mit csináljak, meddig tűrjek?Lassan úgy érzem magamat mint egy cseléd!Viszont őrülten szeretem és képes vagyok érte bármire!!


2010. aug. 22. 13:59
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

Na mondjuk szerintem az a legvégső eset.

Amúgy meg mért véditek a másik csajt,nem tudom mit kell szenté avatni még jó hogy nem mondjátok szegény kérdezőnek,hogy csináljon már annak a csajnak is valami reggelit aztán vigye nekik az ágyba mert szegény nehogy már úgy kelljen fel,hogy még nem evett semmit.

Gondoljatok bele az ő helyzetébe,te el se beszélgetnél a harmadik féllel mi? Ne legyetek már ennyire álszentek!

2010. aug. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:

ne hari, nem olvastam a válaszokat

csak annyit szerettem volna írni, hogy lehet, hogy a családja fontos neki, nem a szeretője

mert szerintem sokakban megvan az, hogy amikor azt érzi lekötötték(gyerek), olyankor jön egy fajta menekülési kényszer(szerető)

tehát szerintem a pasi igazából jólelkű családapa lenne, csak meg van ijedve a felelősségvállalástól

pl. nekem volt eg ybnőm aki amikor megmutatta az első született babáját, hozzátette, hogy nem érzi, hogy szereti a férjét...nos ez az állapot ez az, amikor minden megvan és hirtelen azt hisszük rabul vagyunk esve

szerintem egy szép!szeretettel teli folyamattal lehet az értésére adni, hogy ez nem rabság. és sajnos ezeket nem szavakkal éreztetni, mert ezt nem tudja, hanem érzi az ember...

nem tudom hogyan

de semmiképp sem a lelkiismeret furdalást előhívni, mert akkor csak önmarcangolás miatt jön vissza, és még jobban rabságnak fogja érezni

szerintem elég lenne annyi:menj, ha jónak látod, légy boldog, de mi várunk szeretettel, ha úgy gondolod

tehát elengedni is tudni kell....

2010. aug. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
Nem vagyok álszent,de sztem ettől a cajtól még az is kitelne hogy reggelit visz neki,ha valaki képes azt eltűrni hogy a pasija megcsalja úgy hogy még gyerekük is van,akkor miről beszélünk?Tudja hogy hozzámegy,hogy vele van és még bármit megtenne érte,na neeee azért ne legyetek már ti is ilyenek,ki az aki egy hűtlen pasiért bármit megtenne,egy ilyenért aki eldobja a családját,fujjjj,ésén nem védtem a csajt mert ő is elég hülye lehet h belemet ebbe,de ki is nem tudja elhagyni a csajt,ki nem engedi hogy beszéljen a gyerekes anyuka vele,meg hogy akármit is csináljon vele, ki védelmezi őt....na ki...hát a férfi a pasija,és ő egy ilyenért van oda..inkább a pasiját nevelje meg egy kicsit,és álljon a sarkára.Anyaotthon!!Mint ahogy már említettem!És inkább találj magadnak egy olyan pasit aki megbecsül és neem dob el magától!Ennyi
2010. aug. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
Kedves kérdezőnk!!LÉgyszíves írj kommentet,kíváncsi vagyok a további véleményedre?
2010. aug. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
Különben is visszatérve arra h védem a csajt,most még ahogy itt olvasgatom a kommenteket,azt tanácsolták páran h a kérdező intézze el a csajt úgy h a pasi ne tudjon róla.Mi van ha az a csaj nem olyan kis szende,nyuszi hogy ne mondja el a pasinak,és az kéne hogy berágjon a pali amiért meg lett nevelve a csaj és majd jól kidobja a kérdezőt esetleg gyerekkel együtt?Ki tudja mennyire odavan a csajért,lehet h még erre is képes lenne...:S
2010. aug. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:

Na azt nem hiszem,hogy ha a kérdező rendesen meg tudná nevelni a csajt akkor az utána még kidumálná a háta mögött,már csak azért sem mert ő vesztett.Egyébként is azt mondjátok úgyse lesz semmi ebből a kapcsolatból,mért ne próbálja meg a kérdező eltávolítani a riválisát? Ha nem jön össze talán mehet,de talán ha látja a pasas,hogy annyira szereti a kérdező hogy megtépi érte a riválisát még lehet,hogy kicsit elgondolkodik. Amúgy meg azért mert a pasas megcsalja még szeretheti a kérdező,szerintem az sokkal rosszabb amikor egy alkoholista veri a családját. Attól,hogy csalja az asszonyt még nagyon jó apa is lehet.

És a kérdésből ahogy kivettem nem arra szeretne segítséget a kérdező,hogy elhagyja-e a pasast vagy nem,hanem arra hogy hogy szerezze vissza.

2010. aug. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
Én már nem írok többet ide semmit sem,jha biztos ha a pasi megtudná hogy a nője érte megverte a csajt,jha tényleg akkor tuti visszamenne hozzá..és jó apa lenne,hát kedves előző olvasgasd csak vissza h. mit is mondot a pasi a gyermeke anyjának,hogy nem akarja megtudni hogy beszélt vagy valamit is csinált a csajjal,akkor te még ezekután azt hiszed hogy ennek örülne...komolyan mondom néha vanna olyan emberkék akik egy rózsaszín kis álomvilágban élnek...jaja kérdező verd szét a csajt hogy utána a pasid jól bevédje és te is kapjál esetleg..jaja ez lenne a legjobb.HAJRÁÁÁÁÁ
2010. aug. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

Na ne forgasd ki a szavaimat!

Senki nem mondta hogy a pasi örülne,sőt inkább azt,hogy úgy csinálja a kérdező a dolgot,hogy ne is tudja meg a pasas.

Az meg hogy a pasas minek örülne nem igazán számít. Egyáltalán ne örüljön csak gondolkozzon el! Akit becsuknak a börtönbe az se nagyon örül,mégis becsukják,mégpedig azért hogy elgondolkodjon. És ha esetleg szét is meg a kapcsolat,a kérdező legalább megkönnyebbül,hogy jól megtépte azt a p,csát.

2010. aug. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
jajjjjjj,de vicces...de aha sunyiban a pasi hátamögött...ja,biztosra veszed h a csaj nem mondana semmit a pasinak?:Djesszusom:D Meg olyan is volt h. nevelés után lehet h nem jártatná a csaj a száját,mivan ha ő neveli meg a feleséget..nem lehet tudni..már készpénznek vennétek hogy elmegy a kérdező és jól megagyalja a csajt,az befogja..hát kétlem...nem mehet minden ilyen 1szerűen:D Elmondom én mi lesz...ahogy már írta a kérdező nem ez volt az első...asszem már 3x csalta meg...akkor nem is az utolsó...a kérdezőnk tűrni fog,mert nincs szája,nem álla sarkára,és ez fog még menni a pasi elmegy még k*rja majd a csajt..a kérdezőnk meg jó lesz arra hogy mosson,főzzön,takarítson rá...ennyi!
2010. aug. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

ha megverné a csajt, a pasi még lehet a védelmére is kelne

mert a pasik imádják a gyenge kis nőket...

amúgy ha a pasi egy nem tutyi-mutyi jellem, akkor tényleg dobni kell

2010. aug. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!