Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség, szeretője van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, szeretője van a páromnak?

Figyelt kérdés

Lassan 3,5 éve vagyunk együtt, januárban megszületett a kisfiunk!Azt tudni kell, hogy a sex nem úgy működött közöttünk ahogyan kellett volna!Két és fél hete közölte velem, hogy nem tud tovább velem élni, kért 1 hónap gondolkodási időt, hogy átgondolja a dolgokat!Azóta hol itt vagyunk hol ott, jelenleg csütörtök óta újra itthon lakunk!

Közben kiderült, hogy a páromnak van valakije!A legtöbb időt vele tölti, itt vagyok én és a gyereke, de úgy érzem, hogy nem vagyunk neki fontosak!

Kért még két hetet, hogy a lányt ott tudja hagyni!Kérdem én?Minek kell két hét valakinek, hogy otthagyjak egy lányt?Ha fontosak vagyunk neki, otthagyja rögtön!De én úgy veszem ki a szavaiból, hogy esze ágában sincs otthagyni!Szerintetek mit csináljak, meddig tűrjek?Lassan úgy érzem magamat mint egy cseléd!Viszont őrülten szeretem és képes vagyok érte bármire!!


2010. aug. 22. 13:59
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
18.03-as én is ezt magyarázom már itt mióta,mert én tényleg nem védem azt a csajt akivel kavar a pasi,de sok dologba belesem gondolnak a válaszolók,dobni a pasit??nem a kérdezőnk nem olyan bátor ahoz,utána mehetne anya-otthonba esetleg,de nem inkább egy olyan pasi aki b*szik 1000-el csak nem vele.
2010. aug. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
sok nő inkább tűr sajnos, mert nem tanult meg saját magára vigyázni és nem tud boldog lenni egyedül
2010. aug. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
De ez nem élet így,így csak a gyereknek lesz rossz,azt fogja látni hogy anyu szomorú apu miatt,meghogy apu nincs otthon heteket,ez lesz a szeme elött,ez lesz neki a példa...ez nagyon nem jó,lehet h. később neki is lesz lesz majd a természetes hogy nincs a családdal...stb..de a kérdezőnknek nem lehet segíteni,ha nem tud lépni,szenvedjen csak!
2010. aug. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

minden második gyerek így nő fel

és lehet boldogabb is lesz, mint aki rossz házasságban depressziós szülőkkel lesz felnevelve

és legalább nem tanul meg kötődni emberekhez

ez egy nagyon jó tulajdonság, én is vágyom rá, így szakítani tudnék a rossz kapcs-mal

2010. aug. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:

Könnyű mindenkinek mindent tanácsolni, nem tudom ti a helyemben mit tennétek egy fél éves gyerekkel a karotokon!

Anyaotthonba mehetnék, voltam a családsegítőnél, de azt mondták az olyan mint egy hajléktalanszálló!


Ja és reggel benyögte a párom, hogy megy horváthországba!(a szeretőjével)

2010. aug. 23. 13:48
 36/40 anonim ***** válasza:
Én akkor is megtépném a r.bancot! Már úgyis mindegy akkor legalább kék zöld foltokkal mehet a tengerpartra! Legalább egy párszor eszükbe jutnál. És tessék megjegyezni: Senki sem csinálhat belőled hülyét,kivéve önmagadat! Ne légy nyuszi ha hagyod magad mindenki csak baszogatni fog,és egyre rosszabb lesz.
2010. aug. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Jajjj b*zd meg,azt mondták hogy olyan mint egy hajléktalanszálló,hát te csak kifogásokat találsz,ha mondták hogy mehetnél és nem mész az a te bajod,inkább tűrsz és elnézed azt hogy a pasid egy másik csajjal van.Ez kell neked én még sajnáltalak eddig,de ez való neked.Ha nem tudsz változtatni,továbblépni,anyaotthonba menni,amint azt mondtad helyed is lenne ott,akkor te egy i*ióta vagy.B*sszon csak a pasid azzal a nővel,te nem látsz a szerelemtől,csinálja is csak ezt veled,megérdemled,nem tudod figyelembe venni e gyerekedet?Előbbre való a f*sz?Szánalmas vagy.Szállj már magadba.
2010. aug. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Ha tudnál változtatni,de nem változtatsz az elég baj,teljesen egyet értek az előző hozzászólóval!!!
2010. aug. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Fújjj ilyeneket hozol fel,hogy olyan mint 1 hajléktalanszálló,szerinted a sok gyereket,kisebbeket,nagyobbakat,olyan körülmények között kellene nevelned,mint egy hajléktalanszállón?Kifogás!!Nem tudsz tovább lépni...a pasid már rég tovább lépett:) te meg nem tudsz??
2010. aug. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

én keresnék egy másik pasit, aki majd felkarol

addig tűrnék

2010. aug. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!