Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség, szeretője van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, szeretője van a páromnak?

Figyelt kérdés

Lassan 3,5 éve vagyunk együtt, januárban megszületett a kisfiunk!Azt tudni kell, hogy a sex nem úgy működött közöttünk ahogyan kellett volna!Két és fél hete közölte velem, hogy nem tud tovább velem élni, kért 1 hónap gondolkodási időt, hogy átgondolja a dolgokat!Azóta hol itt vagyunk hol ott, jelenleg csütörtök óta újra itthon lakunk!

Közben kiderült, hogy a páromnak van valakije!A legtöbb időt vele tölti, itt vagyok én és a gyereke, de úgy érzem, hogy nem vagyunk neki fontosak!

Kért még két hetet, hogy a lányt ott tudja hagyni!Kérdem én?Minek kell két hét valakinek, hogy otthagyjak egy lányt?Ha fontosak vagyunk neki, otthagyja rögtön!De én úgy veszem ki a szavaiból, hogy esze ágában sincs otthagyni!Szerintetek mit csináljak, meddig tűrjek?Lassan úgy érzem magamat mint egy cseléd!Viszont őrülten szeretem és képes vagyok érte bármire!!


2010. aug. 22. 13:59
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
A szüleimmel nem vagyok jóban és nem is tudnék ott egy percig sem élni!Nincs hová mennem, albérletre meg nem futja a gyesből és a családiból!Albérletet nem tud nekünk finanszírozni, a lakást pedig ahol élünk nem adja nekünk!
2010. aug. 22. 15:10
 12/40 anonim ***** válasza:

Ilyen helyzetbe nem tudom ha csaj lennék valószínű megvédeném ami az enyém.Mért nem beszélgetsz el a csajjal?

Az helyet hogy itt sopánkodsz inkább rendeznéd le azt a p.csát. Én úgy megtépném,hogy többet a közelünkbe se jöjjön,azt akkor 2perc lenne a 2hétből. Szerintem állj ki magadért.

2010. aug. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
Megmondta, ha beszélek a lánnyal vagy valamit csinálok is vele, azonnal vége mindennek!Pedig legszivesebben megtépném, hidd el!
2010. aug. 22. 15:12
 14/40 anonim ***** válasza:

Akkor csináld úgy hogy ne tudjon róla!

Ha te nem mondod el neki akkor úgyse tudja meg ha rendesen lerendezed a másik lányt,hidd el el fog tűnni a képből.Ne hagyd magad! Ha fizikailag úgy gondolod,hogy van esélyed akkor szerezd vissza a pasidat,ha eltűnik a képből az a másik csaj úgyis visszamegy hozzád! Persze csak akkor kezdj bele ha tényleg úgy gondolod,hogy te téped meg őt,mert különben csak rontasz a helyzeten.

2010. aug. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim válasza:
Elég érdekes helyzetbe téged ez a csávó szó ami szó. Lehet régen ez volt a célja, hogy megkössön valahogy. Szülő kilőve. Lakásod kilőve. Na még egy gyerek aztán jól van. Most meg nem tud tőled szabadulni amibe a gyerek óriási szerepet játszik. Kisgyerekkel nehéz új párt találni. Ha szülőkből nem engedsz nehéz helyzetben vagy. Tanácsom az, hogy felesbe osszátok meg a kisgyereket 1 hét itt 1 hét ott. Akkor majd visszavesz magából aztán megnézzük az újdonsült "csibebaba" is szívessen pelenkázza-e a gyereket? Te meg ezen idő alatt próbálj meg munkát vállalni , a gyereket amint lehet majd bölcsibe adni, albiba menni. Majd később csak akad valaki. De tovább tili tolizni ÍGY? Úgy packáznak veled ahogy akarják! Te meg eltűröd a még 2 heteket. Nem lesz egyszerű ez a dolog az biztos. De nem a megoldást hajtod a belemész a játékukba. Tudom kívülről könnyű ezt mondani! 30/F
2010. aug. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:

15.22 te elolvastad amit írtak a kérdésbe?

Januárban született a gyerekük nem 5 éves gyerekük van aki mellett lehet munkát vállalni. Meg egy hét itt egy hét ott.

Egy ennyi idős gyereknek az anyja kell.

2010. aug. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
Szerintem a 15.22-esnek van igaza egyedül. Én úgy látom ti a tépkedésre mentek rá egyedül. Amivel semmi nem fog megoldódni. Ha azt a csajt szeretni tépkedhettek ti akárkit. Nagyon sok férfi egyedül marad a 0 hónapos babával tragédia miatt pl. Tessék részt vállalni a nevelésből. 5 éves gyerek is enyhe túlzás hiszen az már lassan iskolába megy én úgy tudom ennél fiatalabban már lehet bölcsibe menni mint az 5 éves kor. Ha anyu dolgozik addig apu nyomja a tápszert addig nincs cici. Nem jó megoldás én tudom de ha ezt generálja apuka majd megtudja mit csinált. De ez a tépkedés. Mint a gyerekek az óvodában! 28/gyerekkel rendelkező L.
2010. aug. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim válasza:
A férfi nem szeret,nem tisztel már,és , ha így van akkor nincs jövőtök:( Esetleg keress 1 öreg nénit,bácsit,aki egyedül él,segítesz neki rendben tartani a lakást,főzöl rá stb...cserében pedig lakhatást kérsz.Tudom nem könnyű ilyen embert találni,esetleg baráti körben is kérdezősködhetnél,akik megbíznak benned.
2010. aug. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:

15,44

Abban igazad van hogy sok jövője nincs,de szerelmes és nem akarja elhagyni a pasast. Sok veszteni valója nincs szerintem igen is ne álljon félre hanem harcoljon egy kicsit. Bölcsi különben is azt hiszem csak 2 éves kortól van a gyerek meg 8 hónapos,szerintem álljon csak a sarkára.

2010. aug. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
ezt nem hisezm el.Miért a csajt tépnéd meg,mikor a te kis pasid keresi fel az ő társaságát,ő megy hozzá hetekre.Nem hiszem el ,hogy te nem tudnál lépni,te nem hallottál még anyaotthonról,na látod van ilyen is,csak te annyira odavagy ezért a pasiért,ahogy mondtad bármire képes lennél érte,egy ilyenért,jésszusom,aki megcsal téged,te hogy lehetsz még egy ilyenbe szerelmes:S És ha a gyerkőc nagyobb lesz milyen példa lesz előtte:Hogy anyu annyira odavan valakiért hogy még azt is elnéze hogy tisztára kihasználják,hogy akármit meglehet vele tenni,hát tudod egy anyának nem csak a hűtlen kis férjére kéne gondolni,elöbb a gyerekedet tartsd szem elött,érte tegyél meg bármit,és kezdd azzal hogy dobod aput-és irány az anyaotthon!
2010. aug. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!