Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Harmadik babámat várom, (7...

Harmadik babámat várom, (7 hónapos vagyok) és most derült ki, a páromnak hónapok óta szeretője van! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok, már van 2 gyerekem, 2 különböző apától. most várom a jelenlegi élettársammal a harmadikat. tegnap lebukott mikor a szeretőjével beszélt meg randit telefonban, hallottam! rákérdeztem, ő meg elintézte a dolgot egy vállrándítással, hogy "igen, megcsallak. és" ! én ezt nem tudom tolerálni! kidobjam?? vagy ne?? mi lesz így a közös gyerekünkkel, ha már a születése előtt szétmegyünk?? hogy képesek a férfiak ezt tenni?????? ://
2010. júl. 28. 11:26
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
84%

Istenem, hát ez iszonyú :( Egy ilyen reakció után én nem számítanék arra, hogy meg lehet vele beszélni normálisan a dolgokat, de megint szétválni gondolom egy rémálom lenne.

Érzel rá némi esélyt, hogy egy alapos beszélgetés után észhez tér? Nem akarom javasolni a veszekedést és a különválást, mert tudom, hogy nehéz döntés és megtenni is nehéz.

2010. júl. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
80%

Dobd ki.


Keress egy 4.-et.

2010. júl. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
93%
ha ő így áll hozzá, mit tudsz tenni vele? Talán kérdezd meg, miért tette, mit tervez a jövőben? Szereti-e a másikat? Ezek alapján döntsd el, hogy kap-e még esélyt.
2010. júl. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
89%
na ezért fog nekem maximum 1 gyerekem lenni...
2010. júl. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
66%

3 baba 3 apától?....

mit várhatunk tőled is kismama?.....

2010. júl. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
15%

nincs gyerekem és elég fiatal is vok 19 éves.de tanulok biológiát elég keményen és pszichológiát is fogok.és azt tanultuk és ez elég sok ember tapasztalata is,h míg te várod a párod gyermekét elég sok esetben elmarad azalatt a 9 hónap alatt a szexualitás a kapcsolatokban.és mivel a férfinek szüksége van rá más után kutat,akivel lehet,h érzelmek nélkül de mindenképp kiéli szexuális vágyait.

szerintem várj míg megszületik a kicsi és utána aztán dobd be magad.dolgozz az alakodon,h minnél előbb szex lehess.persze ez ne menjen a baba rovására.

ha ez sem használ,próbáljátok ki,h pár hétre külön mentek és ha szereti egy kicsit is a babát úgyis meg akarja látogatni és mikor meg megjelenik légy elbűvölő.ezzel tuti visszahódítod.

2010. júl. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
55%
1 f4szi 1 gyerek...
2010. júl. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 Kokas Lajos ***** válasza:
65%

Lehet, hogy nem szép dolog ilyenkor mégegyet rugni valakibe, de..

Gondolkozz el azon, hogy 3 gyerek, 3 apától nem abszurd-e egy kicsit? Biztos, hogy felelősen döntöttél a gyerekvállalás mellett amikor két előző téves döntésed is volt? Menyire hibás a férfi, hogy máshol kereste a boldogságot, ha Te ennyire rossz emberismerő vagy?

Végezetül kérnélek, hogy minnél szélesebb körben terjeszd a történetedet, főleg azok körében akik be kívánják vezetni a "szingli adót" és akik a magyarság kihalásától félnek!!!!!

2010. júl. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
64%
Hááát,azért Te sem vagy egy Szeplőtelen szűz...3 gyerek 3 apától...
2010. júl. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
92%
Mennyi ideje vagytok együtt?
2010. júl. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!