Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Harmadik babámat várom, (7...

Harmadik babámat várom, (7 hónapos vagyok) és most derült ki, a páromnak hónapok óta szeretője van! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok, már van 2 gyerekem, 2 különböző apától. most várom a jelenlegi élettársammal a harmadikat. tegnap lebukott mikor a szeretőjével beszélt meg randit telefonban, hallottam! rákérdeztem, ő meg elintézte a dolgot egy vállrándítással, hogy "igen, megcsallak. és" ! én ezt nem tudom tolerálni! kidobjam?? vagy ne?? mi lesz így a közös gyerekünkkel, ha már a születése előtt szétmegyünk?? hogy képesek a férfiak ezt tenni?????? ://
2010. júl. 28. 11:26
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
78%
Szia! Én nem szakítanék vele. Ha ennyiszer előfordult az életedben ez a jelenség akkor annak oka van. Ok nélkül megcsalás sincs, főleg hogy mind komoly volt, mivel babák lettek belőle. Te is hibás vagy, előbb azt próbáld megoldani, utána a pároddal beszélj és béküljetek ki.
2010. júl. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
88%

"- mééééér csaltááááááál meeg?

- nem tudom. annyira vonzott. de téged szeretlek, veled akarok maradni.

- de akkor mééért?

- nem bírtam ellenállni"


sok férfi végigélte már ezt a párbeszédet. a megcsalásnak nem volt oka, egyszerűen találkozott disco-ban, munkahelyen más nőkkel, akik vonzóak voltak, flörtöltek vele, aztán ő nem bírt ellenállni. Saját bevallásuk szerint(!) mindent megkaptak otthon és szeretik a párjukat.

Na erre varrjatok gombot :(

2010. júl. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
90%

Volt itt egy hasonló kérdés nem rég és kérlek szépen le állszenteztek amiért én nem csaltam meg a páromat és hú milyen prűd vagyok szóval ez a mai világnak már elfogadott.

Veled is gond van amiért elhagytak az eddigi apák és miért vállaltál ennyi gyereket ilyen helyzetbe???Vele is gond van amiért megcsalta a terhes nőt én levágnám a farkát...Nem fogadnám vissza,de mit teszel??Van hová menni,van ki segítsen??Egyedül 3 gyerek???Nehéz lesz férfit találnod a 3 gyerek miatt mert ez nagyon nagy felelőség és anyagi teher.

2010. júl. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ha valakinek erkölcsi problémája van a kérdezővel, azt tartsa meg magának! Attól hogy 3 apától 3 gyereke van még nem gonosz, rossz stb., jelenleg nehéz helyzetben van és tanácsot kért. A bunkó beszólásait mindenki megtarthatja magának.


Különben szerintem ez a "megcsaltalak, na és" a megbocsáthatatlan, nem a megcsalás. Lehet, hogy most nem lesz erőd szakítani vele, de nem hiszem hogy egy ilyen emberrel (aki így áttapos a lelkeden) hosszú távon együtt lehetne élni. És nem is érdemes, mindenkinek is olyan párra van szüksége, akinek számítasz.


És a sok bunkó beszólogatónak abban sajnos igaza van, hogy ha 3 gyereked van 3 férfitól, akkor valami baj van az emberismereteddel, valószínűleg naiv lehetsz, aki "felveszi a rózsaszín szemüveget".

2010. júl. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
73%

Még mielőtt lelőnétek: nem olvastam az előbbi válaszokat.


Én a helyedben pofánvágtam volna, és leintéztem volna annyival, hogy "igen, pofán vágtalak, és?" Én kihajigálnám az összes holmiját az ablakon, hazafele jövet szedje fel, és menjen a szeretőjéhez Isten hírével! A zárat lecseréltetném az ajtón, és mikor megszületik a baba, kérném a gyerektartást - elvégre ő az apja, és ha cserben hagyta a gyerekét, meg a gyereke anyját, legalább fizessen.


Nem vagyok számító ember, de azt én se nyelném le, ha megcsalna, pláne akkor, mikor a közös gyerekünket várom!

2010. júl. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
95%
Figyelj ha valami történik veled abban te is hibás vagy. Benned is van valami hogy senki nem tud melletted megmaradni. Ezt akkor is el kell ismerned ha fáj. Kapcsolat két személyről szól.
2010. júl. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
79%
Mindenesetre üljetek le komolyan megbeszélni ezt a dolgot (is). Kérdezd meg, hogy miért tette és lehet, hogy a válaszán te is meglepődsz és érdemes lesz elgondolkodni rajta.
2010. júl. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
78%

Jó, de ha kidobod, akkor hogyan milyen pénzből neveled a három gyereket.

Ha el tudod őket tartani, akkor végülis kidobhatod.


Olyan ismerősöm van, és teljesen normális tanult ember (könyvelő), akinek a két gyerek után az élettársától lett egy harmadik. Ő azonban szerencsésebb nálad, mert az élettárs az összes gyereket nagyon szereti.


A döntésed attól is függ, hogy mennyire gyorsan tudsz új férfit vinni a házhoz, mennyire tudsz könnyen ismerkedni.

2010. szept. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom h miert kell a kerdezot bunko modon lehurrogni. ha vkinek nincs normalis valasza akkor inkabb ne szoljon hozza es velemenyet tartsa meg. szerintem is valogasd ki azt a keves etkezlab valaszt ami itt van a tobbivel meg ne foglalkozz. en sem ertem miert mindig a no a hibas az ilyen szemet pali meg az artatlan barany. en 3 gyerek mellett is kipenderitenem mint a huzat, mert az ilyen nem erdemli meg h mellette maradj, meg a valaszabol itelve nem is szeret, meg tisztel igazan. pl. nekem nehez szulesem volt es kb 6 honapig utana nem kivantama sex-et, nem voltam kepes ra,a ferjem megsem csalt meg, hanem kivarta. sosem csalna meg mert ez utkozik az erkolcsi moraljaval. Sajnos ilyen keves hapsi szaladgal, 90%uk egy jerk. es abbol a 10%bol nehez valogatni...ez van..

kedves kerdezo neked sok kitartast kivanok szeresd azt a picit nagyon, es legkozelebb vigyazz a pasikkal.

2010. szept. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
12%
No, azt már látom a kibicnek semmi sem drága ! De jól tudtok tanácsot adni! Grat! Ja, persze nem rólatok van szó! Az anyuka meg.... 3 háromtól..... szem, legyen egy negyedik, aztán ha nem, hát jöhet a többi ! Majd csak véget ér , aztám már nem lehet több gyereke ! Akkor lehet örülni !
2010. szept. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!