Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért az öcsémet hívja apának?

Miért az öcsémet hívja apának?

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves lányom és az öcsémet hívja apának. Gondolkoztam azon hogy lehet hogy azért mert keveset lát (katona vagyok) de az öcsémet se látja többször. Szoktam vele játszani is meg mindig kedves vagyok vele és mégis. Hozzám meg alig szokott szólni. Nem mondott neki senki semmi rosszat. Az anyja hiába mondja neki, hogy ő nem az apja de hiába. Szerintetek ilyenkor mit gondol? Vagy miért csinálja ezt? Nekem eddig vagy 3-4× mondta hogy apa.

28/F


2010. júl. 24. 13:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
76%
én is az utolsót akartam írni, persze csak viccből:D
2010. júl. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
34%
mi a vércsoportotok? neked, a feleségedé, meg a gyereké
2010. júl. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Kaileena2 válasza:
Ennek rengeteg oka lehet lehet hogy,keveset lát és ezért van de lehet más is.Tölts vele minél több időt sokat beszélgess vele de,őszintém.Ha sokáig nem hagyja abba ne félj megkérdezni hogy,mért megbántottad-e valamivel vagy nagyon zavarja az hogy,keveset lát.
2010. júl. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
44%
azért nézd meg a vércsoportotokat hogy egyáltalán lehetséges-e, hogy nem a tied. de amugymeg nem kéne gyereket csinálni ha nem tudsz vele foglalkozni. remélem nem lesz több gyereked amíg nem változtatsz az életeden.
2010. júl. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Muszáj katonának lenned? Nem tudsz vele lenni. :S


Vagy nem hasonlítotok nagyon öcséddel? Bár a 3 éves gyerek már annyira mégsem tudatlan.

2010. júl. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Katona családban sajnos van ilyen.
2010. aug. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy időben kevesebbet találkozik a gyerek az öcséddel, de attól még állhat közelebb hozzá érzelmileg. Ez pedig a te hibád, és ne fogd arra, hogy katona vagy.
2010. aug. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Kellemetlen. Lehet, hogy a gyerek tud valamit, amit te nem...
2010. aug. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Szia! Nyugi, a kisgyerekek csinálnak ilyet, tudja, hogy te vagy az apja,mert hozzád megy. Az én unokahúgom például az anyját hívta apunak :D Le is égette párszor emiatt a boltban, orvosnál, gyógyszertárban, játszótéren és még sorolhatnám :D

Nyugi, majd ha nagyobb lesz nevet rajta egyet ő is :)

Az is lehet, hogy külsőleg hasonlítasz öcsédre, és neked az apát a névvel társítja így külső alapján akár keresztnévként is hívhatja apának az öcsédet.

2010. aug. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!