Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Éredemes nős férfira hajtani?...

Éredemes nős férfira hajtani? Meg lehet szerezni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 10:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/88 anonim ***** válasza:
Ti nagyon nagy okosok talán voltatok már ilyen helyzetben hogy ennyire osszátok itt az észt? Veletek is megtörténhet ugyan úgy ahogy mással és majd akkor térjetek ide vissza!
2010. júl. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/88 anonim ***** válasza:
Voltam ilen helyzetbe képzeld el,sőt rosszabban is mégse siránkozok és eszembe nem jutott netezni a korházból miközben a hozzátartozóm ott feküdt.
2010. júl. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/88 anonim ***** válasza:
0%
Sajnálom,hogy beteg a gyereked.Remélem hamarosan jobban lesz.Ha gondolod,írj privátot,megpróbálok segíteni,ha tudok.A sok köpködőnek meg ne válaszolj,ne pazarold rájuk a karaktert.Érzelmi amőbák,akik a más baján csámcsognak.És feltehetően mind egy nős pasi ringy@i,másképp nem védenék a rih erongyokat.
2010. júl. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/88 anonim ***** válasza:
Beteg a gyerek, kórházban van, a pasi meg segítség, és támogatás helyett más nőnél és haveroknál keresi a vígaszt, tényleg egy utolsó szemétláda, és hibás is, de te meg hozzámentél egy ilyenhez, a te választásod volt, így te is hibás vagy.
2010. júl. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/88 anonim ***** válasza:

Na,egyik barátnőm piacra dobná,jóképű kidolgozott izmú(egyébként agyatlan és lusta)barátját....egy a lényeg:vissza nem veszi:-)


Egyébként üzeni még,ezeken a pasikon nem érdemes vitázni..vigyék őket minnél elöbb!

2010. júl. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/88 anonim ***** válasza:

Nem vagyok érzelémi amőba sem nős pasi r*ngyója.És engem is csaltak már meg, csak én beismertem hogy én is hibás voltam,és nem dugtam homokba a fejem.És a korházból beteg gyerek mellöl netezni miközben ő alszik,na az -az érzelmi amőbás.


28 N

2010. júl. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/88 anonim ***** válasza:
igen 1éve már többször voltunk napokat, heteket kórházban, és még furább, h nekünk is kell rezsit lakbért kaját stb fizetni, tehát laptoppal megyek, h tudjak dolgozni, uilyen helyzetben csak így tudok pénzt keresni, sajnos se pasi se család nem tart el minket. és igen néha-néha belépek ide is, mert alig tudok vkivel beszélni. de okoskodjon csak mindenki, én válaszoltam a kérdésre, erre ismeretlenül kezdtek méltatni, igen reagáltam rá, hiba volt, talán arra illenek a jelzők akik ismeretlenek életét jobban tudják, mint ők maguk. és igen haragszom arra a nőre és pár haverjára is, aki még nagyobb függőségbe segítette a gyerekem apját, és igen, rá is, amiért elmenekült a problémák elől. de öljétek inkább egymást, rólam lehet leszállni. pá
2010. júl. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/88 anonim ***** válasza:
Én nem csámcsogok más baján, hanem unom, hogy valaki összekeveri ezt az oldalt egy fórummal. Itt nem beszélgetni kell, hanem a kérdésekre válaszolni. Amúgy feleség vagyok, és tudtommal sosem voltam szerető, meg nem is leszek. Ettől még megérthetem, ha valaki kilép egy rossz házasságból. Én nem fogok ide visszajönni kérdéseket feltenni, ugyanis az én házasságom jó. Szerelmesek vagyunk még 15 év múltán is, a férjem kuncogva szokta mesélni, hogy éppen milyen csaj próbálkozott nála, én meg az önjelölt Rómeókat figurázom ki. De a kevésszázalékosok abban is biztosak lehetnek, hogy bárminemű probléma esetén nem itt kérdezősködnék, hanem gugliznék, vagy a férjemmel-barátaimmal beszélném meg. Ha ezért lelki toprongy vagyok, akkor legyek. Amennyiben itt az a menő, akinek nincs normális kapcsolata emberekkel, akkor szívesen vállalom a lúzer szerepét. :)
2010. júl. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/88 anonim ***** válasza:
56%
Nem lúzer vagy,hanem öntelt.Csak vigyázz,nehogy pofár a ess.
2010. júl. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/88 anonim ***** válasza:
43%
Azért öntelt, mert boldog kapcsolatban él? Akkor én is az vagyok. Nekem is volt két rossz kapcslatom, de a házasság helyett inkább leléptem, eszembe sem jutott gyereket szülni nekik, így most nem kell ide írogatnom, meg sajnáltatni magam, és most van egy társam, akivel szeretjük egymást, lehet rá számítani, nem hagy egyedül a bajban, boldogan élünk, és mi is megbeszéljük, és kinevetjük, ha valaki próbálkozik.
2010. júl. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!