Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Éredemes nős férfira hajtani?...

Éredemes nős férfira hajtani? Meg lehet szerezni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 10:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/88 anonim ***** válasza:
39%
Nem szégyelled magad hogy ilyen gondolat megfordul a fejedbe? Az ilyenek miatt megy tönkre sok házasság és szenved tőle sok ártatlan gyermek! Keress magadhoz valót akinek nimcs családja!
2010. júl. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/88 anonim ***** válasza:
42%
Aki ilyeneken gondolokodik, az nem más mint egy riherongy kurv@! Nem találsz magadnak olyan asit, akinek nincs családja? Vagy csak vígasznak vagy jó, azoknak akik épp a kapcsolatuk egy hullámvölgyében vannak, normális férfiaknak nem kellesz?
2010. júl. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/88 anonim ***** válasza:
48%

Szép gondolatok!

Tedd tönkre egy komplett család egész életét!

Szeretem az ilyen felelősségteljes és korrekt embereket...

2010. júl. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/88 anonim ***** válasza:
54%
Na, ráhajtottál?!
2010. júl. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/88 Septimius ***** válasza:
39%
Nagyon kedves tőled...
2010. júl. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/88 Septimius ***** válasza:
76%
Ha nincs gyereke, akkor csinálj, amit jónak látsz, ti dolgotok. Ha viszont van, akkor egy olyan bűnt követsz el, amire nincs bocsánat: megfosztasz egy gyereket az apjától. Egy negyedik szereplő, aki semmiről sem tehet, mégis ő fog a legjobban szenvedni, egész életében.
2010. júl. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/88 anonim ***** válasza:
37%
világ egyik legnagyobb kegyetlensége és önzősége. így akarsz boldog lenni??
2010. júl. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/88 anonim ***** válasza:
85%

Már bocs, de szerintem a kérdező nem tud tönkretenni semmit, és senkitől nem tudja elvenni a férjet meg az apukát, mert jó kapcsolatba nem lehet belerondítani. Ha meg szar a kapcsolat, tök mindegy, hogy a kérdező mászik bele, vagy más, előbb-utóbb tönkremegy.

Nehogy már az övé legyen a felelősség a pasi meg a feleség helyet! Mindenki saját magáért felelős.

A kérdező is a saját bőrét viszi a vásárra, és csak ezért hibáztathatja magát.

2010. júl. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/88 anonim ***** válasza:
Akkor most minden második feleség egy ribanc?
2010. júl. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/88 anonim ***** válasza:
62%

arra nem gondoltok,hogy a kérdező esetleg tényleg szerelmes a pasiba? Márpedig ha szerelmes,akkor az az egy férfi kell neki és pont. Nem tehet róla, hogy pont egy családosba zúgott bele. Saját tapasztalat. Nem olyan könnyű dolog kiszeretni valakiből és mást keresni.Neki nem más kell hanem az a konkrét pasi.És ha a pasi is szerelmes lesz,akkor dobjanak mindent és legyenek boldogok. Sok gyerek nő fel csonka családban(én is) és túléltük.Semmi lelki sérülésük nem lesz.

Viszont ha a pasi nem lesz szerelmes,csak kalandot akar,akkor a kérdező mérlegelje,hogy birni fogja-e lelkileg azt hogy csak második. Én is benne voltam,de én nem birtam mert tul szerelmes voltam,a pasi meg nem annyira. Ezért vége lett. Azóta is bánom hogy bevallottam neki,lehet ha nem vallok színt,még mindig együtt lennénk.:(((

egy volt szerető,aki nagyon rövid ideig volt csak boldog

azóta keresek mást de senki nem olyan mint Ő...sokra megyek vele...

2010. júl. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!