Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Éredemes nős férfira hajtani?...

Éredemes nős férfira hajtani? Meg lehet szerezni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 10:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/88 anonim ***** válasza:
64%
hát engem nem érdekel az érzelme egy szeretőnek, és ez nem ellened szól. engem az érdekel, engem csak az érdekel h egy ringyó miatt a fiam elvesztette az apját, alig látja, pedig nagyon apás volt. elég fura ha neked nem okozott törést, okoz az én kicsimnek, és okozott nekem is annak idején. mert ne mondd h normális a csonka család. gyakori de nem normális. és bocs de vagyunk egy páran akik előbbrevalónak találjuk a gyerekeink és a saját érzéseink, mint egy betolakodóét.
2010. júl. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/88 anonim ***** válasza:
51%
Előző szetintem ne a szeretőt okold ,ha arr sem voltál képes hogy a férjedet magad melett tartsd ,szegény valószinű nem oknélkül ment egy harmadikhoz,valami nem volt jo neki veled, de dugd a fejed a homokba hogy a csúnya rossz szerető elcsábította őt tőletek,aki el akar csábulni csak azt lehet elcsábítani.
2010. júl. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/88 anonim ***** válasza:
66%
nem érzem hibásnak magam de nem azért mert homokba dugom a fejem. simán csak szenvedélybeteg lett a párom, mert befolyásolható, és sajnos kiderült, h gyenge jellem. és én nem voltam hajlandó rezsi helyett ezt finanszírozni. és volt egy ribi akinek megérte megvenni neki, ha... hibás vagyok? igen tán a gyerek helyett az ő butaságát kellett volna támogatnom. vagy tudnom kellett volna, amit nekem senki nem mondott el, h évekig előttem voltak ugyanilyen gondjai. igaz, mekkora mocsok vagyok, h 1évig próbáltam segíteni neki...
2010. júl. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/88 anonim ***** válasza:
71%
Az irásaid alapján,nem vagy valami kúltúrlény csodálod hogy a férjed egy "ri*nchoz" ment.
2010. júl. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/88 anonim ***** válasza:
53%
Egy nő hogy tud ilyen szavakat használni? Végtelenül közönséges vagy, "kedves" 78%-os. Nem lehet egy kérdésre normális hangnemben válaszolni? És a kérdésre válaszolni, nem a saját nyomorod teregetni?
2010. júl. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/88 anonim ***** válasza:
69%
Amúgy meg ha tudtad h ilyen ?miért voltál vele és miért szültél ilynnek egy gyereket is vagy vele akartad magad melett tartani,mert az nem szép?Amúgy meg,kutyából nem lesz szalonna tudtad h ilyen otthagytad volna simán.
2010. júl. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/88 anonim ***** válasza:
47%
túl soká voltam kultúrlény, betelt a pohár, fáradt vagyok az egésztől, kijött belőlem, ennyi. nekem úgy tűnik, h meg lett állapítva h én vagyok a hibás és szegény exem... pedig azt hiszem nem ismerjük egymást.
2010. júl. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/88 anonim ***** válasza:
66%
mint említettem, elfelejtette közölni h ilyen a múltja, mikor összejöttünk nem volt ilyen, és sokáig még utána minden rendben volt, nevelgettük a kicsinket, de előkerültek régi ismerősök.
2010. júl. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/88 anonim ***** válasza:
51%
és talán megérthetnétek a dühöm, mivel egy általam nagyon rendes értelmes és jó emberből egy roncs lett. lehet szenvedélybeteg és gyenge, de én kettőnk helyett is erős vagyok, és lehet már rég sikerült volna túljutni ezen, ha nem lenne az a nő, akinek megéri a szexért méglentebb mocsokba segíteni a gyerekem apját. és a gyenge szenvedélybeteg embereknek egyszerűbb a könnyebb megoldást választani.ennyi
2010. júl. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/88 anonim ***** válasza:
100%
Jól működő kapcsolatban szóba sem jöhet a szerető. Lehet, hogy kegyetlenül hangzik, de ha hozzáment egy olyan férfihoz, aki megcsalja, akinek más nő is kell, és még gyereket is szül neki, akkor nem kell csodálkozni, és a másik nőt hibáztatni, és nem a szerető veszi el a gyerektől az apját, hanem felelőtlenség volt rossz kapcsolatba gyereket szülni, és várható volt, hogy apa nélkül kell nevelni. Ha tökéletesen működő házasságok lennének, akkor nem lennének szeretők, inkább saját magukba kellene nézni a feleségeknek, nem másokat hibáztatni.
2010. júl. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!