Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar örömet szerezni?

Miért nem akar örömet szerezni?

Figyelt kérdés

A páromtól vágynék egy egyszerű de szép kis gyűrűre, nem eljegyzésire... mégcsak aranyból sem kellene hogy legyen...tudja is mennyire örülnék neki, mégsem lep meg vele. Olyan szomorú vagyok:(((((

Fél hogy ez elkötelezést jelent? Vagy mi lehet a baj? Nem túl régen vagyunk együtt ez igaz, négy hónapja.


20/L


2011. júl. 21. 11:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Téged mennyire érdekelnek az ő érzései? Pl. hogy NEM AKAR gyűrűt venni neked?
2011. júl. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
Neked minek a gyűrű?
2011. júl. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
51%
pff...micsoda problémák. Kérdezted már miért nem akar neked gyűrűt venni? Nem csak az a fontos, hogy te mit akarsz. Talán az ő érzéseivel, gondolataival is foglalkoznod kéne.
2011. júl. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%

szerintem ne nyúzd ezzel, mert otthagy a fenébe...4 hónap még szerintem az ismerkedésre sem elég...

igenis a férfiaknak nagy elkötelezettséget jelent egy gyűrű, mert azt csak ti tudjátok, hogy nem eljegyzési...

2011. júl. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
68%
Minek neked gyűrű? Vedd meg magadnak!
2011. júl. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
68%
4 hónap??????????? Jézus... addig még azt sem mondta, hogy szeret, nem, hogy gyűrűt vegyen...
2011. júl. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért a gyűrű, bármiből is legyen, igenis jelez valamiféle összetartozást, függetlenül attól, hogy milyen alkalomból kaptad. 4 hónap az kutyafüle, nem kapcsolat, légy türelmesebb és próbáld meg megérteni, megismerni a párodat! Amíg csak a saját vágyaidat helyezed előtérbe, biztosan nem lesznek egy pár.
2011. júl. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
52%
Neked egy gyűrűvel kellene örömet szereznie?! Méghozzá négy hónap után. Elég "különleges" értékrended van. Négy hónap semmi, ilyenkor még mozi-, vacsorameghívás és esti táncolós borozgatós örömszerzés van. te vagy a hülye, ha négy hónap után gyűrűt vársz!
2011. júl. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Négy hónap után még csak szigetes sétát vártam, meg esetleg vacsorameghívást - de leginkább közös élményeket. Ha tárgyi ajándék, akkor egy szál virág esetleg. Viszont ha én passzírozom ki belőle és nem magától adja, akkor az is olyan, hogy ... hááát...


Első hónapokból legkedvesebb emlékem:

Nagyon szeretem a napraforgókat, a lakásban is van egy-két erre hajazó dísztárgy, illetve látványosan meg szoktam bámulni a napraforgó táblákat az út mentén. Egyszer autózás közben lekanyarodott a főútról, én értetlenül néztem. A legporosabb földút közepén megállt, kivett egy bicskát a kesztyűtartóból és jelentőségteljesen rám nézett. Egy pillanatra megfordult a fejemben, hogy "bakker, lehet, hogy sorozatgyilkos?", de már pattant is ki a kocsiból, majd eltűnt. 15 perccel később egy hatalmas napraforgóval jött vissza, nyakig koszosan, mert addig kóborolt a táblában, amíg meg nem találta a legszebb/legnagyobb napraforgót.

Hozzáteszem, hogy anyagilag nem állt rosszul, de ez nekem ezerszer többet ért, mintha egy "beugrottam a boltba, elhoztam az első szembejövő cuccot" jellegű dolgot kaptam tőle.

2011. júl. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
67%

Ja, gyűrűt három év után kaptam, de nem is kértem soha. Addig, ha ékszerrel akart meglepni, akkor fülbevaló vagy nyaklánc.

Gyűrűt az első óta kapok néha, mivel baromi kicsi ujjam van, így még bizsuban is ritkán kapok a méretemben. Ha talál, akkor veszi-hozza.

2011. júl. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!