Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar örömet szerezni?

Miért nem akar örömet szerezni?

Figyelt kérdés

A páromtól vágynék egy egyszerű de szép kis gyűrűre, nem eljegyzésire... mégcsak aranyból sem kellene hogy legyen...tudja is mennyire örülnék neki, mégsem lep meg vele. Olyan szomorú vagyok:(((((

Fél hogy ez elkötelezést jelent? Vagy mi lehet a baj? Nem túl régen vagyunk együtt ez igaz, négy hónapja.


20/L


2011. júl. 21. 11:59
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Megértettelek mindnyájatokat, sajnos a kérdésből nem tünt ki mennyire fontos ő nekem...nagyon is az. Nem követelem a gyűrűt mielőtt félreértés lenne, csak úgy örülnék neki mivel gyűrűmániás vagyok, és vettem is már magamnak....annyi gyűrűm van hogy több is már mint kéne...szóval nem a gyűrű a lényeg hanem hogy tőle kapom és eljegyzést se akarok, sőt esküvöt sem ennyi idő után...én csak arra voltam kiváncsi hogy szerintetek is azért nem vesz mert az elkötelezés, az egy jelkép...mindössze ez érdekelt volna, csak lehet hogy kicsit rosszul tettem fel a kérdést...aki pedig lehülyézett annak üzenem, hogy semmi jogod hülyének nevezni engem.
2011. júl. 21. 13:03
 12/22 A kérdező kommentje:
12:28-as....ez nagyon jó és szép és kedves sztori, nem is csoda ha felejthetetlen számodra. Legyetek nagyon boldogok.:)
2011. júl. 21. 13:05
 13/22 anonim ***** válasza:
Most komolyan ez a legfontosabb dolog, hogy nem elégíti ki a mániákus gyűrűmániádat? Talán mert úgy gondolja, hogy bőven van elég neked. Meg nem itt kéne panaszkodni, hanem vele beszélni.
2011. júl. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Próbáld meg kihangsúlyozni, hogy a gyűrű neked nem jelkép, hanem hobbi.

Én a hűtőmágneseket gyűjtöm és rendre kapok is közeli-távoli emberektől, tehát a férjem is hordja őket, a családom és a barátaim is. Csak ugye egy hűtőmágnesben semmi szimbólum nincs, ezért más tészta.


Esetleg megfogalmazhatnád úgy, hogy neked a gyűrű olyan, mint másnak a cipő, gyűjtöd őket, viszont!! pont ezért ha majd egyszer jelentése lesz a gyűrűnek, akkor mindenképp olyat akarsz, amin nagy kő van/pöttyös/kék/ráz, akármi. Lényeg, hogy segíts neki definiálni, hogy meddig használati tárgy és honnan szimbólum. Esetleg mutasd meg a gyűjteményed, hogy melyik honnan van, hol vetted, kitől kaptad.

2011. júl. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Mondtad is neki, hogy neked sokat jelentene, ha tőle kapnál egy gyűrűt és hogy ezt ne elkötelezettségnek vegye, hanem egyszerűen neked mániád a gyűrűk, bár gondolom ezt tudja. Ha ezek után nem vesz, akkor lehet, hogy kellemetlen neki és hiába mondod, hogy ne vegye elkötelezettségnek, ő annak veszi akkor is. Szóval mondtad neki vagy csak úgy éreztetted vele?
2011. júl. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

"sajnos a kérdésből nem tünt ki mennyire fontos ő nekem...nagyon is az" - ha fontos neked, akkor vegyél neki te valami szépet! :-D


ha annyi gyűrűd van, hogy saját bevallásod szerint még sok is, akkor könnyen lehet, h még taszítja is ez a "mániád" és egyáltalán nem akar részese lenni, mert bizarrnak tartja. de lehet, h szimplán csak korainak tartja a gyűrűvételt.


Na, sok boldogságot nektek, szerintem nem érdemes ezzel túl sokat foglalkoznod.

2011. júl. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
3 éve várom a gyűrűt.......
2011. júl. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

2 hét (!!!) után megkaptam életem első gyűrűjét, és nem is adnám semmi pénzért senkinek! Ezen kívül még 1 gyűrűre számítok, amit majd az oltár előtt húz az ujjamra :)

A napokban megkérdeztem, miért gondolta, hogy ilyen rövid idő alatt eljegyez. Azt válaszolta, hogy ezt időhöz, vagy pénzhez kell kötni, hanem egy bizonyos érzelmi állapothoz.

Gyűrűmánia ide vagy oda.

2011. júl. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

13:15-ös


köszönöm az építő válaszodat.

2011. júl. 21. 13:53
 20/22 A kérdező kommentje:

13:24-es


azt mondtam neki hogy annyira örülnék egy olyan gyűrűcskének amit ő vett, mert az különlegesebb lenne mint a többi mert tőle van..biztos vagyok benne hogy félreértet valamit vagy megijesztettem...hülye voltam, soha többet nem mondok ilyet neki, sőt gyűrűről se lesz szó...igérem :)

2011. júl. 21. 13:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!