Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Éredemes nős férfira hajtani?...

Éredemes nős férfira hajtani? Meg lehet szerezni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 10:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/88 anonim ***** válasza:
69%
Komolyan nem értem az ilyeneket, egy nős férfi kell pont mikor millió szingli rohangál az utcán? Te ennyire utálod magad hogy második akarsz lenni? szereted ha kihasználnak? Szánalmas.
2010. júl. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/88 anonim ***** válasza:
91%
Minden pasit meg lehet szerezni, de nem érdemes! Tudnál élni azzal a lelkiismeretfurdalással, hogy szétrombolsz egy kapcsolatot? Hidd el, nem érdemes. Rengeteg egyedülálló/elvált pasi van, lehet találni olyat, akire vágysz, anélkül is, hogy egy családot tönkre tennél.
2010. júl. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/88 anonim ***** válasza:
79%
Nem érdemes. Talán elmegy veled, de elválni nem fog. Csak egy csomó szenvedést biztosítassz magadnak. Ha neked rendelte a sors, akkor úgyis elválik, majd aztán ráhajtassz. Bár az elvált is problémásabb, mint a független legény.
2010. júl. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/88 anonim ***** válasza:
86%

Az én férjemre is "ráhajtott" egy 29 éves teremtés. A 40 éves férjem pedig nem hessegette el. Szétköltöztünk, és itt jött a pofára esés, mert ahogy szabad lett a férjem, már nem is volt olyan tündi-bündi a kis barátnője. Megszerezte, de nagyon úgy néz ki, hogy megtartani már nem tudja.

Kérdésedre válaszolva, szerintem nem érdemes nős férfira hajtani, bár való igaz, hogy ideig-óráig meg lehet szerezni. Én nem tudnám elviselni, hogy úgy kellek neki, hogy azért a felesége is képben van még. Ha olyan iszonyat nagy a szerelem, akkor számolja fel az előző kapcsolatát, és szabad emberként kezdjünk bele valamibe.

2010. júl. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/88 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem, csak pont ezt akarta elérni a kérdésével, hogy felháborodást keltsen. Normális nő ilyen kérdést nem tesz fel! Vagy nem normális?!

Most lehet hogy jól szórakozik a háttérben...

2010. júl. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/88 anonim ***** válasza:
91%
Senkit sem lehet megszerezni. Veled van, ha kedve tartja, és elhagy, ha azt hozza az élet. Biztosra nem mehetsz. De egy függetlennél mégis van esély, hogy esetleg te legyél az egyetlen.És az lenne jó.
2010. júl. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/88 anonim ***** válasza:
47%
Nincs elég nőtlen?
2010. júl. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/88 anonim ***** válasza:
53%
Szeretőnek, vagy kalandnak.
2010. júl. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/88 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem az esetek max 10%-ban lehet elszeretni a családtól egy férfit. Ha gyerek van, akkor minimális az esély, nem érdemes ilyenbe belemenni, van elég szingli pasi is. Persze van pár eset, amikor a nagy szerelem házas embereket kap el, de ez ritka, a legtöbbször a pasik csak az unalmat akarják feldobni, vagy hajtja őket a vérük. Az ilyen pasik meg nem is kellenének. A legtöbb szánalmas, aki más nővel is szánalmas marad. Amelyik meg normális nős pasi, az nem fog lelépni. És remélem a feleségét sem fogja megcsalni. Egy régi, problémákkal teli kapcsolatba talán könnyű belerondítani, de egy családot felbontani nem annyira. Nem az én műfajom, hogy második legyek, és ilyen megalázó helyzetben éljek.
2010. júl. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/88 anonim ***** válasza:
78%
Képzeld el, hogy te vagy a feleség. Vagy a gyerek. Amúgy meg van, akit meg lehet, van, akit nem. De ezt te is tudod.
2010. júl. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!