Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha megeszik a sütimet?

Mit tegyek ha megeszik a sütimet?

Figyelt kérdés
Dietazom ami elég drága, és néha sütök sütit magamnak fogyókúrás, drága alapanyagokból. Ugy vagyok vele hogy 3 napra lesz valami nasim, vagyis lenne, ha anyám és az unokája nem enné mrg a felét. Nem irigység, de amit alapból megvennek a boltba 1000 ftért, azt megveszem 2500 ftért a fogyókúra miatt, és amúgy sincs sok pénzem. Viszont anyám soha nem süt sutit max karácsonykor, ha együtt akarok vele sütni akkor azt mondja hogy jooo majd máskor, es ha alapanyagokat kérek tőle, hogy vegye meg, akkor húzza a száját.... Viszont ha én sütök, én vásárolok, én mosogatok el stb, akkor jóízűen megeszi a felét a sutinek, ami azért zavar mert pl fél kiló cukrot 2300 ftért veszek, lisztet fél kilót 500 ftért stb. Amikor nem fogyokuraztam, es normális alapanyagokból sütöttem, akkor mindig nagyon szívesen adtam mindenkinek.

2020. febr. 7. 09:58
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, nem mindenki édesség függő. Én pl teljesen jól megvagyok nélküle. Nekem nem esik nehezemre nélkülözni mert sosem voltam édes szájú. És a gondolod hogy a kérdező a nasi mellett majd többet fog mozogni mikor azért nem süt mellé rendes cukros sütit mert akkor többet kell mosogatni?
2020. febr. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:

Az édesszájúság nem édesség függőség! :)


Az a probléma, hogy ti még mindig ezen pörögtök, csak most a mosogatassal szimbolizálva.


Én magam részéről adtam neki egy ötletet amit lehet már meg is tudta valósítani! :)


Na én megyek! :D

2020. febr. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!