Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha megeszik a sütimet?

Mit tegyek ha megeszik a sütimet?

Figyelt kérdés
Dietazom ami elég drága, és néha sütök sütit magamnak fogyókúrás, drága alapanyagokból. Ugy vagyok vele hogy 3 napra lesz valami nasim, vagyis lenne, ha anyám és az unokája nem enné mrg a felét. Nem irigység, de amit alapból megvennek a boltba 1000 ftért, azt megveszem 2500 ftért a fogyókúra miatt, és amúgy sincs sok pénzem. Viszont anyám soha nem süt sutit max karácsonykor, ha együtt akarok vele sütni akkor azt mondja hogy jooo majd máskor, es ha alapanyagokat kérek tőle, hogy vegye meg, akkor húzza a száját.... Viszont ha én sütök, én vásárolok, én mosogatok el stb, akkor jóízűen megeszi a felét a sutinek, ami azért zavar mert pl fél kiló cukrot 2300 ftért veszek, lisztet fél kilót 500 ftért stb. Amikor nem fogyokuraztam, es normális alapanyagokból sütöttem, akkor mindig nagyon szívesen adtam mindenkinek.

2020. febr. 7. 09:58
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonymousreview60 ***** válasza:
44%

Anyád bunkó.

1. Diétázol, tehát ne egyél süteményt!

2. Ha eszel és lopják, zárd el! Tupperware dobozban soká eláll.

3. Ha nem vállalod az elzárás miatti bunkózást, akkor kérj tőlük normálanyagot, és süss nekik is!

4. Ha ez nem megy, a lopás miatt törd le a szarvukat vagy költözz el!

5. Ha ez nem megy, akkor cseszd meg!

2020. febr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
70%

29 off nagyon fusztrált vagy ne vezesd már le a kérdezőn. Ha nem vetted volna észre mutattam neki egy alternatívát amire nem igen , de választ írt, hanem hogy jó ötlet. Amúgy aki diétázik ott van az igen de válasz. Nemcsak fogyókúrázók szoktak diétázni, na és aki diétázik miért ne élvezhetné a diétazast. Vannak nagyon kreativ kaják és igenis nasizni egészséges. Pl. Mogyoró stivia csokoládéval bevonva, vagy csak szimpla mogyoró, vagy abonett kenyér zöldségsalátával a tetején.

Nem a főző tudományt villogtatja itt az ember hanem a tapasztalatait írja le hátha segít.


30-as értelmeztem csak tudod aki diétázik lehet az elején így gondolkodik ahogy te, de később elkezdi látni a kitárt kapuk lehetőségét és akkor rájön hogy olcsóbb minden és többször is ehet édességet hogyha saját maga készíti. És úgy pénzt is spórol mivel írta hogy nem sok pénze van.

2020. febr. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
40%

"Kettő: ha valaki felzabálja kérés nélkül a te süteményedet, akkor fizesse ki, mert az lopás. Mások tulajdonának kérés nélküli elvitele lopás. A "mások"-ba a felnőtt, cselekvőképes családtagok is beletartoznak!"


Ekkora baromságot is regen olvastam már. Az anyja meg az unokahuga/unokaöccse eszik a sütiből. A kerdezo tán fizet otthiin az ebédért, vacsoráért ?

2020. febr. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
57%
Neked egy valasz sem felel meg. Ennek a kerdesnek semmi ertelme igy. Nyafogni baratnonek kell. Te csak nyafogsz, tanacsot nem fogadsz el.
2020. febr. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
85%

Anyád és az unokája a tesód gyereke vagy a tiéd? Együtt laktok? Mert ha igen,akkor gondolom azért eszik meg a sütidet,mert te is eszel nap mit nap abból amit főznek. Vagy külön főzök mindennap? Csak mert azt nem említetted,hogy más ételeket is megeszik. Mert máskor ők főznek igaz? És te abból eszel. Vagy ők eldugják az ebédet? Bocs a sok kérdésért. De feltűnt,hogy neked csak a süti drága,és azért vagy kiakadva,mikor egy ebéd is kerül annyiba,ha olyan alapanyagokat használsz. De normál ételről nem is írsz. Tehát nekem az a véleményem,hogy eszed azt mit a többiek,és ha néha eszedbe jut sütni,akkor az csak a tiéd legyen.

Ezt abból is gondolom,mert aki tényleg fogyózik,az nem a sütin akad fenn. Egy egy szelet sütit lehet enni amolyan csalónap folyamán,de nem sütnek tepsiszámra,és nem akadnak fenn azon,ha az összeset nem ők eszik meg. Ennyi pénzből már inkább gyümölcsöt és zöldséget vennék.

2020. febr. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
37%

35-ös mond valamit...Te gond nélkül eszel abból, amit ők főznek, de a te kajádhoz már ne nyúljon senki?

Ha külön főzöl magadnak, akkor ezt persze tekintsd tárgytalannak.

2020. febr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 A kérdező kommentje:
Nem irtam le, mert nem találtam fontosnak (nem ez a lényeg) de IGEN, magamnak főzök minden másnap!!!!
2020. febr. 7. 16:00
 38/52 anonim ***** válasza:
64%
Szóval te azt hiszed ha minden második héten sutsz egy tepsi sütit és egyedül bevagod akkor fogyni fogsz? Szerintem nem a lopás itt a legnagyobb gond hanem hogy ennyire függsz az édességtol.
2020. febr. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 A kérdező kommentje:
Eleg sokan felre ertettetek, de utolsó, te valami eszméletlen idióta vagy. Viszontlátásra!!
2020. febr. 7. 16:31
 40/52 anonim ***** válasza:
21%
Ên vennék egy mini hütöt a szobámba. Szobádhoz meg van kulcs. Régen tesóm is ilyeneket csinált, de én nem ettem belöle, söt nálunk apám leordította azt, aki az ö sütijéböl akar enni.
2020. febr. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!