Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A lányom mindig mindent...

A lányom mindig mindent megeszik. Valószínűleg lelki okok miatt. Hogy segíthetünk neki?

Figyelt kérdés
A lányok kiskora óta nagyétkű volt, az utolsó falatért is megküzdött ha kellett. Sokszor képes volt vacsora után kimenni és a tányérokon maradt maradékot is megette. Mintha attól félne, hogy többé nem kap enni. Ez a szokása szerencsére abbamaradt, de így nagykorában (19 évesen) és állandóan evési kényszere van.
2015. jún. 19. 22:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%

És honnan tudod, hogy nem éhes egyszerűen? Mégiscsak fejlődő szervezet.

Miből gondolod, hogy lelki oka lenne?

2015. jún. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az azért mégis nonszensz, hogy mindig rágcsál valamit és akár ebéd után még egyszer megebédel. Szerencsére a súlyán nem látszik meg.
2015. jún. 19. 23:19
 3/12 anonim ***** válasza:
56%

Pont ez az, hogy nem látszik meg. Tehát a szervezete felhasználja. Gyors az anyagcseréje, fejlődik.


Akkor van probléma mikor zabál zabál és nem tudja abbahagyni akkor se, mikor már úgy gurul ki a szobából.

2015. jún. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

19 év alatt miért nem sikerült elvinni orvoshoz?

Nem akkor kell elkezdeni aggódni a gyerek egészségéért amikor már nagykorú.

2015. jún. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Unokatesómnak is olyan az anyagcseréje, hogy rengeteget kell ennie a normál testsúly tartásához.
2015. jún. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%

82%-os, annyira okos vagy, gondolom orvosit végeztél :)


kérdező, ha szerinted abnormális, amit csinál, már pedig nem szokásos dolog, akkor fordulj szakszerű segítséghez, egyébként meg írtad, hogy lelki okai lehetnek, tehát tudhatod, mi húzódik a háttérben, akkor ezt meg kéne szüntetni

addig amíg fiatal és jó az anyagcseréje, lehet, hogy nem látszik meg rajta, de később komoly gondjai lehetnek ebből, ezt pedig csak most lehet megelőzni

2015. jún. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
39%

Nem végeztem orvosin. Vagyis nem ember orvosin :P


Nem okoskodom, hanem egészen 21 éves koromig ez volt. Mindent ettem amit láttam.

Volt hogy egy komplett sült nyulat megettem két kiló sült burgonyával és utána még éhes voltam. Sose voltam kövér.


De felőlem elhordhatja a gyereket mindenféle vizsgálatra, legalább kiderül, hogy semmi baja nincs. Gyors anyagcsere? Ugyan már ki hallott ilyenekről. Nő a gyerek? Ostobaság...ilyet nem szoktak :P


Érdekes amúgy, mert ha nem eszik, az a baj. Ha eszik, az a baj.

2015. jún. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%
Nem hánytatja magát emellett?
2015. jún. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8%
unatkozó önállotlan zabagép, minél több társas tevékenysége be kell iratni mert magával nem tud mit kezdeni
2015. jún. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%
Azért, mert valakin kívülről nem látszik a háj, lehet, hogy a szervei el vannak zsírosodva.
2015. jún. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!