Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mivel vigasztaljam anyukám,...

Mivel vigasztaljam anyukám, aki valószínűleg fél fülére megsüketült?

Figyelt kérdés

teljesen hirtelen, valami vírus miatt :(

annyi betegsége volt/van hogy megszámolni nem tudnánk és még ez is, rengeteget sír :( én most messze vagyok tőle, csak telefonon tudunk beszélni :( én is nagyon sokat sírok, szegény annyira nem érdemelte meg :( az egyetlen vigasztaló gondolat, hogy akár ennél rosszabb is lehetett volna, de mást egyszerűen nem tudok neki mondani, csak hogy nagyon szeretem :(


2015. márc. 2. 17:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kivizsgálták?
2015. márc. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
természetesen, de az orvosok azt mondták hogyha eddig nem javult akkor nem valószínű h már fog :S
2015. márc. 2. 17:40
 3/12 anonim ***** válasza:
25%
volt egy hires matematikus aki megvakult elobb egyik szemere majd kesobb a masikra is, ez nem akadalyozta abban hogy folytassa kutatasait "fejben". a neve leonhard euler volt
2015. márc. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hát beethovent sem akadályozta meg h megsüketült :D de szerintem ha ezt modnom neki csak mégjobban fog sírni :(
2015. márc. 2. 17:44
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

amugy sajnalom anyukad, megertem mit erez, mert en tegnap szalltam le a repulorol es azt hittem hogy atszakadt a dobhartyam mert nem hallottam a jobb fulemre. maskor is repultem mar es 1 ora alatt megszunt a dugulas, de ez egesz masnapig tartott es nagyon meg voltam ijedve hogy megsuketulok. kerdest is tettem fel:


http://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__repules-repulojegyek__..

2015. márc. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hallókészülék esetleg?


Az én anyukám a saját szavaival "az egyik fülére alig, a másikkal nagyon rosszul" hall. Megszoktam, hogy ha a balról beszélek hozzá, nem hallja, jobbról meg csak ha hangosan. Úgyhogy mindig szembe kellett vele fordulni, és artikulálni. Nagyon jól olvas szájról. Azóta rávettük, hogy csináltasson hallókészüléket. Nem akart, mert ciki, meg még fiatal - 48 éves - , de használja.

2015. márc. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

hát mivel egyáltalán semmit sem hall azzal a fülével, nem sokat érne a hallókészülék :(


de a legrosszabb az hogy folyamatosan, mindig van valami baja, ha ez nem lett volna is lett volna épp elég hogy minden nap sírva keljen meg feküdjön de még ezis :S

2015. márc. 2. 17:49
 8/12 anonim válasza:
100%
Anyukám dolgozik Weisz Fannival, aki hallássérült, és neki is van hallókészülke. Nem feltétlenül azt jelenti, hogy csak az enyhén sérülteknek használ, sőt! Ő azzal mindent hall. Egy kis orvosi beavatkozással, ti is csináltathattok! Érdeklődjetek orvosotoknál! :)
2015. márc. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hát anyának azt mondták, hogyha nem nyeri vissza a hallását valamennyire akkor azon nem lehet segíteni hallókészülékkel sem :O nem lehet hogy Fanninál más a helyzet? szerintem nem feltétlen lehet minden fajta süketséget kezelni, de mindenképp szólok neki h kérdezzen rá
2015. márc. 2. 18:11
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Fanninak nem hallókészüléke, hanem cochlearis implantátuma van. Ennek nézzetek utána.

Amúgy lehet teljes életet élni fél füllel, két embert is ismerek, akikről évek után tudtam meg, hogy így születtek, fel sem tűnt. Egyikőjük zenei tehetség másik meg call centerben dolgozott, és még ott sem okozott problémát.

Meg nem vígasz, de hasznos: kaphat utazási kedvezményt (BKV ingyenes, távolsági vonalakon 90%-os jegy), esetleg ha elkezd azzal foglalkozni, hogy elintézze, akkor eltereli kicsit a figyelmét.

2015. márc. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!