Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha megeszik a sütimet?

Mit tegyek ha megeszik a sütimet?

Figyelt kérdés
Dietazom ami elég drága, és néha sütök sütit magamnak fogyókúrás, drága alapanyagokból. Ugy vagyok vele hogy 3 napra lesz valami nasim, vagyis lenne, ha anyám és az unokája nem enné mrg a felét. Nem irigység, de amit alapból megvennek a boltba 1000 ftért, azt megveszem 2500 ftért a fogyókúra miatt, és amúgy sincs sok pénzem. Viszont anyám soha nem süt sutit max karácsonykor, ha együtt akarok vele sütni akkor azt mondja hogy jooo majd máskor, es ha alapanyagokat kérek tőle, hogy vegye meg, akkor húzza a száját.... Viszont ha én sütök, én vásárolok, én mosogatok el stb, akkor jóízűen megeszi a felét a sutinek, ami azért zavar mert pl fél kiló cukrot 2300 ftért veszek, lisztet fél kilót 500 ftért stb. Amikor nem fogyokuraztam, es normális alapanyagokból sütöttem, akkor mindig nagyon szívesen adtam mindenkinek.

2020. febr. 7. 09:58
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
94%
Mondd el anyádnak, hogy ezek nem ugyanolyan sütik, mint a másik, sokkal drágább és ezt a fogyókúrád miatt sütötted magadnak, legyenek szívesek, ne egyék meg. Hagyományos sütiket sokkal olcsóbban lehet sütni is, venni is.
2020. febr. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
95%
Miert nem teszed el? Csak akad egy hely nalatok, ahova nem fernek hozza..
2020. febr. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
Ilyen kis "csíntevéseket" nem akarok a családommal, inkabb arra gondoltam hogy csinálok külön nekik is, csak nekik normál alapanyagból. Viszont igy dupla meló, és dupla mosogatnivaló, :(
2020. febr. 7. 10:08
 4/52 anonim ***** válasza:
97%
Megsütöd, berakod egy fém dobozba és berakod a szobába olyan helyre, ahol nincs szem előtt.
2020. febr. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:
#3, hova tenném el? Egy sutit max hűtőbe vagy spájzba tudok eltenni, ott meg úgyis meglatjak, és ha sütök valamit akkor az illatot sokáig lehet érezni a házban, és az első kérdés úgyis az lenne hogy "jó, illat van, mit sutöttéééll??"
2020. febr. 7. 10:11
 6/52 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg anyukáddal, hogy ő is vegyen alapanyagokat. Te cserébe sütsz dupla adagot. Így lesz neked is, nekik is, és nem te fizetsz mindent.
2020. febr. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
90%
Ha mindenre van kifogásod, akkor mit vársz? A bunkóságból nem mi fogjuk az anyádat kigyógyítani!
2020. febr. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
24%

Én mondjuk sosem bánom, ha megeszik, amit készítek. Sőt. Tök jó érzés.


De ha te nem így vagy vele, akkor 1. beszéld meg velük, 2. süss külön nekik is "sima" süteményt.


Egyébként én is fogyózok, de a normál sütemény is belefér néha; nem tudom, mennyire indokolt neked ezzel ennyit vacakolni, ráadásul ennyi pénzért... A mennyiségen van a hangsúly úgyis.

2020. febr. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:
#8, erre az lenne a válasz, hogy nekik nem kell süti. Utana megkostolja, ízlik neki, es meg eszi a felét. Mindegy, inkabb nem sütök semmit :(. Multkor is szóltam, hogy a kókusztekercs fogyókúrás. 2 rudat csináltam, néhány óra múlva az egyik rúd szinte elis fogyott, és nem én ettem meg.
2020. febr. 7. 10:21
 10/52 anonim ***** válasza:
75%

Ha fogyókúrázol, akkor nem egyél rendszeresen (naponta) sütit, az ilyen fogyókúrás cukrok meg lisztek többet ártanak, mintha rendeset sütnél és abból ennél meg hetente egy vagy két darabot!

Nassolni sok más is van, ami egészséges és belefér a fogyókúrába!

2020. febr. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!