Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egykék! Ti szerettek egykék...

Egykék! Ti szerettek egykék lenni?

Figyelt kérdés
2020. jan. 21. 20:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Én már felnőtt vagyok, de igen. Gyereknek is szerettem az lenni.
2020. jan. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
64%
Igen, viszont nagyon jót tett volna egy festvér, ezért is lett 2 gyerekem
2020. jan. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Az én esetemben mindenki csodálkozik, amiért azt mondom, hogy szeretek egykének lenni. A legtöbb egyke körülöttem mind testvért szeretett volna.
2020. jan. 21. 20:23
 4/23 anonim ***** válasza:
94%
Én is szerettem gyerekként.
2020. jan. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
98%
Jah elmegy, bár ha lenne egy tesóm legalább nem én lennék folyton basztatva, szóval nem lenne olyan rossz.
2020. jan. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Introvertált gyerekként imádtam. A szüleim összes figyelme az enyém volt, nem volt semmi veszekedés, marakodás, hiszti.

Amúgy sokszor jöttek át más gyerekek játszani, szóval volt társaságom mindig. De jó volt, hogy amikor már sok volt belőlük, hazamentek. :D

2020. jan. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
91%
Nekem elég jó a helyzetem, mert bár egyedül nőttem fel, apai ágról van két nagytesóm. Ha bármi van, rájuk számíthatok, de mégis egyke vagyok, mert sosem laktak velünk :))
2020. jan. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
94%
Igen. Soha nem akartam testvért introvertélatként. Egyedül érzem magam a legjobban.
2020. jan. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
83%
Én is inkább befelé forduló vagyok. De az életben eddig sokszor kerültem olyan helyzetbe amikor.ugy éreztem Jób lett volna ha van.egy tesóm. Mert én például nagyon nehezen illeszkedtem be, és ha van valakinek.egy tesója akkor könnyebb. Meg én sokat voltam egyedül gyerekként a szüleim mindig dolgoztak. Viszont hamar onallosodtam ez által. Most már majdnem szinte felnőttem. Ha lesz gyerekem biztos kettőt szeretnék majd hoyg ne legyen egyedül. Mert ha már mi nem. Leszünk mint szülők akkor csak a tesója marad. És én ez miatt is félek hoyg ugye nekem nincs és. Mi lesz majd ha a szüleim nem lesznek és segítség kell akkor mi van?!
2020. jan. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
60%
Nekem 2 tesóm van. Ha a tesóim rosszalkodtak valamit (annak idején például almát loptak) akkor mindig én kaptam ki.
2020. jan. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!