Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egykék! Csak én érzem így magam?

Egykék! Csak én érzem így magam?

Figyelt kérdés

Egyke vagyok. Es ez nagyon szar. Néha mar konkrétan elsírom magam azért, mert nincs tesom. 😢


Nagyon szeretnek egyet, mar régóta, de anyaek kora es egymáshoz való viszonyuk miatt ennek 0% alatti az esélye. 😢


Csak en érzem igy?


2017. jan. 22. 19:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
51%
ahhh de örülnék ha egyke lennék és nem lenne egy hülye bátyám...
2017. jan. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
95%

Nézd, hiába születne most testvéred, az már nem lenne olyan, mintha pár év lenne közöttetek a különbség.

AZ egykeségnek is vannak előnyei.

Majd ha oda kerül a sor, akkor neked ne csak egy legyen :)

2017. jan. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon szerettem volna, de sajnos nem sikerült a kistestvér hosszú éveken keresztül.


Ne csüggedj, vedd körül magad barátokkal, képes elterelni a figyelmed a vágyakozásról :)

2017. jan. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
76%
Teljes mértékben egyet értek az 1. válaszolóval, de azért azt meg kell hagyni hogy unalmas lenne nélküle az életem, anyám is ezt mondta, mikor a báttyám beszólt nekem. De ha sok igen jó baráttal veszed magad körül, akkor már nem lesz benned ez a szar érzés.
2017. jan. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
57%

32 éves nő vagyok. A legjobb barátnőm (középiskola óta) egyke. Imádott mindigis egyke lenni. Azt mondja soha semmiben nem érezte, hogy neki rosszabb lenne, mint akinek van tesója.

Kollégám fia 14 éves, szokott sokszor bejönni az apjához, és egyszer megkérdeztem, nem rossz hogy egyke? Egyértelműen azt válaszolta, hogy nem. Mindene megvan, jól is tanul, a szüleinek van rá idejük. Az osztálytársai meg sok hülye testvérről mesél neki...


Nekem 3 testvérem van, ebből 2-vel vagyok beszélőviszonyban, az 1-ikkel közelebbi kapcsolatban, de vele is nemrég óta.


Szóval összegezve azt mondom sokkal többet ér egy igazi barát, mint egy testvér.

2017. jan. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nagy lenne a korkülönbség, de en nagyon jól kijövök a kisebbekkel 😉 Unokatesom 2 eves es őszintén jól szórakozom vele. 😊 Másik unokatesom majdnem korombeli (9 hónappal idősebb), Ő olyan, mintha az igazi tesom lenne, csak ritkán találkozunk. 😢
2017. jan. 22. 20:03
 7/27 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2017. jan. 22. 20:04
 8/27 anonim ***** válasza:
81%
És nincs unokatesód?
2017. jan. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
57%
Egyke vagyok és imádom, nem is akarnék testvért, sosem akartam, nekem ez így tökéletesen megfelel.
2017. jan. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Es igazából meg az a kés forgatása a szívemben, hogy lett volna tesom, de elment... 😢😢😢
2017. jan. 22. 20:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!