Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egykék! Csak én érzem így magam?

Egykék! Csak én érzem így magam?

Figyelt kérdés

Egyke vagyok. Es ez nagyon szar. Néha mar konkrétan elsírom magam azért, mert nincs tesom. 😢


Nagyon szeretnek egyet, mar régóta, de anyaek kora es egymáshoz való viszonyuk miatt ennek 0% alatti az esélye. 😢


Csak en érzem igy?


2017. jan. 22. 19:46
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
83%
Én egyke vagyok és én sajnálom...unokatesómmal nagyon jó viszonyban vagyunk és a köztünk lévő korkülönbség sem olyan nagy (4 év). Na vele vagyok testvéri viszonyban. Szünetekben nálunk van, ilyenkor totál olyan mintha testvérek lennénk :) egyébként pedig heti 1-2szer találkozunk. De örülnék ha lenne egy rendes tesóm. Akármennyire mondja mindenki, hogy milyen szar, mégiscsak a testvér az testvér.
2017. jan. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
73%

Ne dramatizald tul :)

En is egyke vagyok, de van egy legjobb baratnom es sok baratom, igy sosem ereztem magam maganyosnak.

2017. jan. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
48%
Próbáld a jó oldalát nézni az egykeségnek! Mert van rengeteg jó is benne. Én nagyon örülnék ha egyke lennék. Felnőttként sem változott ez meg. Sokminden jobb lett volna ha egyke lennék. Én nem is vállalok egynél több gyereket :)
2017. jan. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Igen, van sok barátom. Nagyon kedvesek, aranyosak. Jobb barátokat nem is kívánhatnék. 😃


De egy barát akkor sem egy testvér. 😢


A családban mindenkinek van testvére. Komolyan MINDENKINEK! Csak nekem nincs 😢😢😢 Mindenki, aki nem akart, annak van, es en, aki a legjobban szeretnek, nekem persze nincs 😢

2017. jan. 22. 20:47
 15/27 anonim ***** válasza:
58%

Apukamnak van egy batyja.

Tudod mit er vele? Semmit. 8 eve nem beszelnek, mert a testvere meglopta es hazudott neki.

Latod, igy is lehet az embernek testvere. Van, de minek...

2017. jan. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Kiskoromban nagyon irigyeltem azokat, akiknek testvérük van. Kb. 15 éves koromra rájöttem, hogy nekem ez nagyon is jó. Nem tudnám elképzelni, hogy ne egyke legyek. De azok, akiknek van tesójuk, gondolom ugyanígy vannak a saját életükkel.
2017. jan. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Egyke vagyok, az is csoda, hogy anyám meg tudott szülni, és nem haltunk szörnyet mindketten. Anyámmal élek, unokatesóm van, de a legidősebb 5 éves... Illetve régen találkoztam néha a harmadunokatesókkal, de az a kapcsolat már nincs meg. Tulajdonképpen vagy tíz évvel korábban, vagy 10 évvel később kellett volna születnem, a rokonok gyerekként kezelnek, unokatesóim meg hiába kedvesek, nem nagyon tudok velük mit kezdeni, nincs közös téma... Én 1 év múlva végzek a gimivel, ők 1 év múlva kezdik az általánost

.. de ez az egyesével csak addig zavart, amíg nem volt túl jó lelkiállapotom, egyedül éreztem magam. De most már nem. Inkább örülök ennek, egyrészt. 40 nm-es lakás kettőnknek sem túl nagy anyámmal, másrészt ha tesóm lenne, egyikünknek sem lenne esélye az életben, és iszonyú szegényen élnénk. 16f

2017. jan. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
57%
Most komolyan ezen hisztizel? Ne már... meg egyébként sem garancia, hogx a tesoddal iiis is jönnétek. Apa pl tíz ébe szsrik a bátyja fejére (is).
2017. jan. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
Nekem sincs. Pedig mindenáron akartam egy lány tesót. De már sosem lesz:(
2017. jan. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Majd ha lesz saját családod nem leszel magányos. Én is egyke vagyok, de sosem zavart, voltak haverok, unokatesók akikkel lógtam, de munka mellett már ritkán van időnk találkozgatni velük is. A saját családom fontos már. Anyukámék hárman vannak tesók, ritkán találkoznak, egyszerre soha mert kettő húga utálja egymást, faternak is van egy húga, de mindenki éli a saját életét. A testvér addig jó amíg gyerek az ember, utána általában mindenki a saját érdekei nézi.

26/N

2017. jan. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!