Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lassan én is kezdem elhinni...

Lassan én is kezdem elhinni amit beszélek?

Figyelt kérdés
mindenki azt sorolja hogy a pasik így úgy házasság gyerek nem hagynak békén mert még nem volt egy pasim sem 17 évesen.én meg odavágok nekik hogy nem is lesz mert nem akarok ,mert egyetemre készülök és csak a tanulás a fontos a karrier és hogy gyereket sem akarok meg házasságot sem.és én is kezdem elhinni hogy csak ez a fontos mert a egy pasi sem állandó. most elsőnek vagyok szerelmes de reménytelen így emlékeztetem magam arra amit én mondok mindig csak a tanulás a fontos egyetemre készülsz.
2010. júl. 19. 22:12
1 2 3
 21/22 BlackSword ***** válasza:

Persze... én sem azt mondtam, hogy direkt ejtsd magad arcra... De nem is bírálhatsz fölül minden döntésedet... És állandóan nem gondolkozhatsz azon, hogy "jajj, most mi legyen"... Akkor, és ott kell bizonyos dolgokban döntést hozni...

Ha állandóan azon gondolkodsz, hogy "mit rontottam" el, abba csak beleőrülsz...

Így viszont megesik, hogy bizony az ember az arcára esik...

2010. júl. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
De nem is bírálhatsz fölül minden döntésedet... bizony én ezt teszem mindig mindent 200szor átgondolok,azt is mit mondok mondjak. és álandoan sak gondolkozok.nem tudok kikapcsolni
2010. júl. 22. 16:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!