Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lassan én is kezdem elhinni...

Lassan én is kezdem elhinni amit beszélek?

Figyelt kérdés
mindenki azt sorolja hogy a pasik így úgy házasság gyerek nem hagynak békén mert még nem volt egy pasim sem 17 évesen.én meg odavágok nekik hogy nem is lesz mert nem akarok ,mert egyetemre készülök és csak a tanulás a fontos a karrier és hogy gyereket sem akarok meg házasságot sem.és én is kezdem elhinni hogy csak ez a fontos mert a egy pasi sem állandó. most elsőnek vagyok szerelmes de reménytelen így emlékeztetem magam arra amit én mondok mindig csak a tanulás a fontos egyetemre készülsz.
2010. júl. 19. 22:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
21%
Jó, hát akkor cseszd el az életed.
2010. júl. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%
17 évesen nekem sem volt még pasim, túléltem ;)
2010. júl. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
17 évesen még nem is nagyon kell komolyan venni egy pasit sem:) Akkor még legyen fontosabb a tanulás meg a karrier:)
2010. júl. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
63%

A gyerek az egy dolog azt én sem szeretnék csak a karrier a fontos,na de pasi? Az miért nem jó?

19/L

2010. júl. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
31%

Első vagyok.

Azért cseszed el az életedet, mert kihagyod a gyerekkorodat teljesen. Sokan tanulás mellett, kitűnő eredményekkel is képesek normális életet élni. De ez a hozzáállás. Mintha neked nem lennének érzelmeid. A jövőben, ha nem változik a hozzáállásod, elcseszed az életed.

2010. júl. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
55%
Mi van, ha neki így jó? Akkor nem cseszi el. Én se "élek", nem megyek sehova cak ritkán, de van barátom, és jól érzem magam.
2010. júl. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
a gyerekkornak már igy is ugy is vége. van hogy 10évvel öregebbnek érzem magam már most is.
2010. júl. 19. 22:25
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem akar pasit, se gyereket. Most képzeld el, hogy mi lesz amikor már 50 év fölött lesz. Egyedül ülhet otthon... Tisztára jó élet, gondolom te is ilyet akarsz... Látni, hogy minden barátod megtalálta a szerelmét, te viszont csak sóvárogsz utána, mert neked a társadalmi kapcsolatok helyett a karrier fontosabb volt. Pedig a középiskola erre is nevel, hogy tudj érintkezni a többiekkel. Nem kell minden hétvégén leinnod magad, sőt, én nem is iszok. Szerencsére ez a gondolkodás változni fog, ez biztos.
2010. júl. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

elsőnek vagyok szerelmes de reménytelen így emlékeztetem magam arra amit én mondok mindig csak a tanulás a fontos egyetemre készülsz.

így valamennyire képes voltam már kiirtani őt és csak néha jut az eszembe vagy az álmomban megjelenik.csak attől félek hogy mikor ismét találkozunk az iskolában felébred az érzés. csak arra gondolok hogy be kell jutnom az egyetemre és karriert csinálni

2010. júl. 19. 22:28
 10/22 anonim ***** válasza:
17 evesen meg nagyon fiatal vagy. En sem akartam annyi idosen baratot. Nem egyformak az emberek, nem kellene fennakadniuk ismeroseidnek ezen. En epp, hogy komolytalannak tartom azt, aki nem megfelelo korban kezd el ismerkedni. Sokan huszonevesen mar kiegettek lesznek. Neked az iskola, tanulas legyen az elso, ha valamit el akarsz erni. Emellett lehet a fiukkal foglalkozni kesobb is. Semmirol nem fogsz lemaradni, de ha nem tanulsz, akkor el tudod nagyon szurni az eletedet. En rengeteg embert ismertem, akik utolag megbantak, hogy nem tanultak. Nem kell burokban elni, de a tanulas nagyon fontos a te korodban.
2010. júl. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!