Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretném elhinni hogy valamit...

Szeretném elhinni hogy valamit jól is tudok csinálni, de?

Figyelt kérdés
Nemrég egy barátomnak azt mondtam, hogy bizonyos személyek kritizálták a nemrég elkészül munkámat, most mindegy mit, erre ő azt mondta, hogy ő hisz bennem O.O, tudja, hogy nekem ez megy. Ilyet soha senki nem mondott még nekem, de nem tudom leírni milyen hatással volt rám. Hatalmas kedvet adott a folytatáshoz. Ám állandóan visszaesek oda, hogy ugyan már tök béna amit csinálok, állandóan visszajönnek ezek a gondolatok.
2011. szept. 14. 11:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Mit tudok tenni ezek a gondolatok ellen? Állandóan rosszkedvű vagyok miattuk?
2011. szept. 14. 11:07
 2/3 anonim ***** válasza:
Higgy benne, h amit és ahogy csinálsz az úgy jó! :) Ne adj mindenki szavára, csak azokéra, akikben bízol!
2011. szept. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmit. Egyszerűen csak pozitívan kell gondolkodnod magadról.... ez az egy titka van.

Mondogasd magadnak hogy igenis!!és azért is!!és menni fog!és jó vagyok benn!stb stb...

és ez előbb utóbb meghozza az eredményt a sikert, csak hinned kell abban, hogy ez használ...ha magadban nem is tudsz hinni...hidd azt, hogy ez előbb utóbb segít :) és segíteni is fog..

Nem értem sokan miért ilyen kritikusok magukkal szembe,,,ami nem baj, de mindenkinek vannak jó tulajdonságai, azt meg valamiért nem veszik észre soha...ez bosszantó!!!

2011. szept. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!