Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha bukás esetén...

Mit tennétek ha bukás esetén nem engednének el? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon szépen kérném a segítségetek ebben a szituációban; Én mellesleg jó tanuló vagyok, de a korábbi évekhez mérve kicsit hanyatolott a szorgalmam és kb. 4 tantárgyból szemmel látgatólag nem állok jól (a legtöbből 2es, 3as vagyok). A lényeg az hogy még sosem került erre sor, de kémiaból egy 2es és egy 1es témazáró miatt bukásra állok. A szüleim természetesen nem fogadták jól (nyilván egyik szülő sem), ezért azt találták ki, hogy egész téli szünetben nem mehetek sehova (ez halál komoly), pedig barátomnak is megigértem, hogy leugrom hozzá a "vakáció" alatt 2 napra szórakozni (másik városban lakik, de már többször voltam nála, illetve szüleimmel már megbeszéltem). Én amég nem tör ki a szünet fogok feleni remélhetőleg 5re, de ez korántsem garantálja, hogy elengednek, és szerintetek mit tehetnék? A bukás számomra is egy súlyos "állapot", de ha már szünet van akkor nem gondolom azt, hogy 2 napra nem lehet elengedni a gyermeked a legjobb barátjához. (Mellesleg kevés lehetőségünk van találkozni sajnos). Kérlek adjatok tanácsot! 16F

2019. dec. 4. 19:21
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
62%

Nagyon sok diák csinálja azt, hogy a szülők odaadják a pénzt magántanárra, de ők egyszerűen nem mennek el tanulni, elszórakozzák a pénzt. Tudom, mert ismerősöm magántanár.


Kérdező, gondolom ilyet nem csinálsz? Mert ha nem, valószínű a magántanárod sincs a toppon.

2019. dec. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
41%

Egyébként ez egy rossz kamu. 14 tantárgyad hol van? 10.-ben van matematika, fizika, kémia, történelem, irodalom, nyelvtan, angol, másik nyelv, informatika, etika/hittan.


A rajz/művészettörténet, testnevelés, ének tárgyakra meg nem hiszem, hogy nagyon kell tanulni.

És ez még mindig nincs 14 tantárgy. Ne haragudj kérdező, de nem tűnik őszintének a kérdésed.

2019. dec. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
76%
Szülőként ilyen tanulmányi eredménnyel nem engednélek el. Szerintem egyátalán nem lehetetlen teljesíteni az elégséges szintet (hidd el sokaknak sikerült). A szüleid helyében amíg bukásra állsz rávennélek a tanulásra. Ha meg van a javítás akkor engednélek szolidan bulizni.
2019. dec. 6. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Sikerült javítani, így már nem állok bukásra! Köszönöm aki kommentelt!
2019. dec. 6. 14:08
 25/26 anonim ***** válasza:
76%

Két nap alatt? Ez igen.


Klasszik kamus

2019. dec. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Szerdán és pénteken van kémiánk, szerdán osztották ki az 1 hetes dogákat majd 5re feleltem pénteken, ezért 2,2-re állok, nem gondolom, hogy lenne értelme hazudozni ez esetben.
2019. dec. 7. 00:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!