Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy adagoljam be, hogy csak...

Hogy adagoljam be, hogy csak októberbe kapok érettségit?

Figyelt kérdés
Idén érettségizem de megbuktam az egyik tantárgyból a további négyből sikeresen veszem az akadályokat viszont ezt az egy tantárgyat még nem közöltem a szüleimmel, de már csak egy hetem van és muszáj lesz.

2013. jún. 11. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy úgyis kiderül, mond meg nyáron így is úgyis tanulnod kell.
2013. jún. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
sajnos ezt csak úgy lehet hogy eléjük állsz és kibököd. Ezt nem lehet adagolni.
2013. jún. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, sok variáció nincsen. Eléjük állsz, és szépen megmondod, hogy "Anya, Apa, sajnos az a helyzet, hogy ...-ból nem sikerült elérnem a minimumot. Alábecsültem a szintet és nem készültem eleget. Sajnálom, hogy csalódást okoztam, és nem készültem többet. A pótvizsga ekkor meg ekkor lesz, és ígérem, hogy komolyabban felkészülök rá. Ne haragudjatok!".


És aztán vita nélkül végig kell majd hallgatnod a reakciót, ami nem lesz kellemes, de nagyon is jogos a szüleid részéről.

2013. jún. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Így, ahogy mondod, muszáj lesz.

Jobb mihamarabb túlesni rajta. Megmondod, Anya, sajnos egy tárgyból megbuktam, így csak ősszel tudok pótvizsgázni, de arra tanulok ezerrel, és akkor kapom csak meg az érettségit.

biztosan kifognak akadni, de ha még el is titkolod, meg hazudozol, akkor az csak olaj lesz a tűzre.

Szülő vagyok, nekem tavaly érettségizett a fiam, igaz Ő nem bukott meg semmiből, sőt, de én kb.így reagáltam volna.

2013. jún. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Írásbelin buktál meg?
2013. jún. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jobb túlesni rajta, egyszerűen mondd el. Nem sikerült, a többi megvan, abból csak októberben.
2013. jún. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ja elnézést rosszul fogalmaztam már nem is mehettem ebből a tantárgyból érettségire... év végén buktam
2013. jún. 11. 12:10
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
teljesen mindegy. Mondd meg és kész. Nem fognak örülni neki akkor sem, ha 10 kilométeres körítéssel adod elő.
2013. jún. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!